Acun Ilıcalı Exxen’i Kötüleyenlere Karşı Arkadaşlarını Savundu: “Mega yıldızlarla yola çıktık”

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

Acun Ilıcalı Exxen’i Kötüleyenlere Karşı Arkadaşlarını Savundu: “Mega yıldızlarla yola çıktık”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, “hayal kırıklığı” olarak nitelenen platformu Exxen’i savundu ve bir ay içinde 1 milyon üyeye ulaşacaklarını söyledi.

Acun Ilıcalı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, “Survivor”, “Var mısın Yok musun?”, “Fear Factor”, “Yetenek Sizsiniz” ve “O Ses Türkiye” gibi dünyaca bilinen yarışmaları Türkiye’ye uyarladı. Bu sayede kazandığı olağanüstü başarıyla da TV8’i satın aldı. Ama kanal sahibi olmak da onu kesmedi. “Televizyonun dahi çocuğu” olarak nitelenen Acun Ilıcalı, dijital yayıncılığa da el attı tabii ki!

Acun Ilıcalı Exxen

1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayan Exxen, özellikle YouTube’dan yaptığı transferlerle çok konuşuldu ve beklentiyi yükseltti. Ama sonuç çoğu kullanıcıya göre hüsran oldu! Teknik yetersizlikler, ücretli bir platformda reklam olması, içerik yetersizliği gibi nedenlerle Exxen yerden yere vuruldu.

Ekip kısa süre içinde teknik yetersizliklerin bir kısmını çözdü ve Acun Ilıcalı, durumun yoğunluktan kaynaklandığını söyledi. Ama çoğu sıkıntı yoğunluktan değil özensizlikten kaynaklanıyordu. Kullanıcı sözleşmesi bile BluTV’den kopyalanmıştı!

Sonrasında da platform için yapılan tanıtım çalışmaları ve Instagram paylaşımları “Exxen tutmadı” diye yorumlandı. Ama Acun Ilıcalı’nın dün yaptığı açıklamalara bakarsak durum hiç de böyle değil!

Tolga Çevik’e Teşekkür Etti

Tolga Çevik

Exxen’in en ses getiren transferlerinden biri de ünlü komedyen ve tiyatrocu Tolga Çevik’ti. Genellikle yetersiz bulunan içerikler arasında kullanıcıların en beğendiği proje de “Tolgshow” oldu.

Acun Ilıcalı

Tolga Çevik ve yönetmen Fırat Parlak, bu hafta “Az Önce Konuştum” programına konuk oldu. Programa Acun Ilıcalı da bir telefon bağlantısıyla katıldı ve Tolga Çevik’e teşekkür etti: “Güzel kalbiyle bize inandı. Hayalimize ortak oldu. Bu başarıda Tolga kardeşimin çok büyük emeği var!

Amaç 1 Milyon!

Exxen

Acun Ilıcalı, “Exxen batacak” diyenleri de yalanladı. “Her zamanki gibi bir hayalle yola çıktık. Bu seferki hayalimiz de çok iyi gidiyor ve bizi mutlu ediyor” diyen Acun Ilıcalı, bombayı patlattı: “1 ay içinde 1 milyon üyeye ulaşacağımızı düşünüyorum!

Mega Yıldızlarla Dolu Exxen!

Tolga Çevik Hasan Can Kaya İbrahim Büyükak

Acun Ilıcalı, Exxen’in lokomotifinin ve önceliğinin komedi olduğunu söyledi. Diğer kanallarda komedinin geride kalmasının kendisini kamçıladığını dile getiren Acun Ilıcalı, “İnsanların gülmeye ihtiyacı var. Tolga, Hasan Can, şimdi de İbrahim Büyükak geliyor. Mega yıldızlarla yola çıktık” dedi.

Tolga Çevik’e bu konuda laf eden çarpılır ancak Hasan Can Kaya ve İbrahim Büyükak ne ara komedide “mega yıldız” oldu, bilemiyoruz. Gerçi, Hasan Can Kaya geçtiğimiz günlerde kendisine gülmeyenlere “troller” diyerek bir yıldızlık alameti göstermeye başladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz