Sahayla Set Arası Koşturuyor! Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil Bir Gününü Nasıl Geçirdiğini Paylaştı

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Sahayla Set Arası Koşturuyor! Çukur’un Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil Bir Gününü Nasıl Geçirdiğini Paylaştı

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, bir gününü nasıl geçirdiğini paylaştı. Sadece fotoğrafları görmek bile insanı yormaya yetiyor!

Erkan Kolçak Köstendil

Ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil, fenomen dizi “Çukur”da oynadığı Vartolu Sadettin karakteri sayesinde kariyerinde bir dönüm noktası yaşadı. “Çukur” başladıktan sonra Türkiye’de onu tanımayan ve sevmeyen bir insan kalmamıştır diye düşünüyoruz! Yıllarca emek verdiği oyunculuk kariyerinde nihayet istediği noktaya ulaşan Erkan Kolçak Köstendil, “Çukur”dan sonra eski sevdası futbola da geri döndü!

Vefa SK İle Anlaştı

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil, yıllarca Bursaspor altyapısında kalecilik yaptı. Hatta Galatasaray’a transfer olacak kadar başarılıydı! Ama transfer son anda iptal olunca futbola küstü ve öğretmeninin tavsiyesiyle konservatuvara yöneldi. İyi ki de öyle yaptı, bu yetenekten mahrum kaldığımızı düşünsenize!

Erkan Kolçak Köstendil

Neyse ki, Erkan Kolçak Köstendil de kalecilik hayalinden mahrum kalmadı. Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Vefa Spor Kulübü ile anlaştı. İlk antrenmanlarda beğenilmemesine rağmen pes etmedi ve 35 yaşında kaleciliğe geri döndü!

Saha-Set Arası Koşturuyor

Erkan Kolçak Köstendil Cansu Tosun

Erkan Kolçak Köstendil, oğlu Marsel doğduktan sonra “Çukur”dan ayrıldı ve eşi Cansu Tosun’la beraber Ayvalık’a taşındı. Meğer herkesi üzen bu durum geçiciymiş! Oyuncu çift, birkaç hafta önce İstanbul’a döndü. Böylece, Erkan Kolçak Köstendil hem Vefaspor antrenmanlarına hem de “Çukur” setine tekrar merhaba dedi. Yaşadığı yoğunluğu da takipçileriyle böyle paylaştı!

Erkan Kolçak Köstendil Cansu Tosun

Ünlü oyuncu, sabah 8’de eşi Cansu Tosun, oğlu Marsel ve sevimli köpekleriyle yeşil sahanın yolunu tuttu. Spor disiplini böyle bir şey işte!

Erkan Kolçak Köstendil

Öğlen de ikinci idmanına başladı. Dayanıklılık testi onu bir hayli yormuştur diye düşünüyoruz!

Erkan Kolçak Köstendil Çukur seti

Erkan Kolçak Köstendil, onca yorgunluğun üstüne bir de sete gitti. Neyse ki hayli neşeli görünüyor. Üretken ve çalışkan insanların hali bir başka oluyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz