Gupse Özay’dan Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’ya Ağza Alınmayacak Sözler: At Nalı…

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Gupse Özay’dan Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’ya Ağza Alınmayacak Sözler: At Nalı…

Gün geçmiyor ki ünlüler dünyasında bir polemik yaşanmasın, ortalık kızışmasın! Bu seferki olay, Ezgi Mola ile Gupse Özay arasında alevlendi. Ezgi Mola’nın göndermesine Gupse Özay’dan cevap gecikmedi.

Erşan Kuneri İçin Kamera Karşısına Geçtiler

Masumlar Apartmanı’nda sergilediği performansla aklımızı başımızdan alan Ezgi Mola ve Merve Dizdar, dizinin sezon finalinden sonra da ayrılmadı. Cem Yılmaz’ın Netflix için çektiği mini dizi Erşan Kuneri için kamera karşısına geçen Ezgi Mola ve Merve Dizdar’a bu projede Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz ve Bülent Şakrak eşlik etti.

Ezgi Mola’nın Misafirleri…

blank

Bu ekip bir araya gelince haliyle setten eğlence eksik olmadı. Bayram süresince çekimlere ara verilince de Ezgi Mola set arkadaşlarını evinde ağırladı. Çaya çağırdığı arkadaşları için kek ve fındıklı un kurabiyesi yapan Ezgi Mola’nın heyecanı her halinden belliydi. Hele ki keki düşündüğünden fazla kabarınca, güzel oyuncuyu bir telaş aldı.

Her ne kadar fazla kabarsa da Ezgi Mola kek ve kurabiyelerin üstesinden geldi, arkadaşları Merve Dizdar ve Uraz Kaygılaroğlu’nu evinde ağırladı. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Ezgi Mola, Ferit Aktuğ’un da kendilerine katılmak üzere yolda olduğunu söyledi.

Göndermeye Cevap Gecikmedi

Ezgi Mola’nın paylaşımında masadaki kurabiyeler dikkat çekti. Kurabiyeleri çok beğenen Uraz Kaygılaroğlu, özellikle de U şeklinde olmalarına bayıldı. Kendisi için özel olarak yapıldığını düşündüğü kurabiyelerin yer aldığı videoyu da kendi sosyal medya hesabında paylaştı.

Uraz Kaygılaroğlu’nun da paylaştığı o videoda Ezgi Mola, Gupse Özay’ın kaleme aldığı Eltilerin Savaşı adlı filmde yer alan selam sahnesine gönderme yaptı. Bu göndermeyi Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaşımı ile gören Gupse Özay’dan Ezgi Mola’ya cevap gecikmedi. Güzel oyuncu aynı videoyu kendi sosyal medya hesabında paylaşarak kurabiyeler hakkında “At nalı sandım Uraz’ım” cevabını verdi. Bakalım bu polemik daha nereye kadar uzayacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz