Hazal Kaya Coştu: Ali Atay’ı Şampanyalara Kendisini de Çiçeklere Boğdu! O Paylaşımlar Sosyal Medyayı Ateşe Verdi

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Hazal Kaya Coştu: Ali Atay’ı Şampanyalara Kendisini de Çiçeklere Boğdu! O Paylaşımlar Sosyal Medyayı Ateşe Verdi

Sosyal medyanın gözde çiftlerinden Hazal Kaya ve Ali Atay, paylaşımlarıyla takipçilerini sevindirmeye devam ediyor. Birbirlerinin hayattaki en büyük şansı olduğunu söyleyen çift, bu duygularını sosyal medyada da dışa vurmaktan çekinmiyor. Hazal Kaya’nın son paylaşımı ise çiftin hislerini göz önüne seriyor.

Aşkları İşte Böyle Başlamış

Hepimizin severek takip ettiği çift Hazal kaya ve Ali Atay, çok kritik bir zamanda tanışmışlar. O zamanlardaki paylaşımları da onlara böylesine sağlam temelleri olan bir ilişki hediye etmiş. Tabi aslında bu ilişkinin asıl mimarı İsmail Abi olarak bildiğimiz Serkan Keskin olmuş.

Hazal Kaya ve Serkan Keskin, İtirazım Var filminde birlikte rol aldıkları sırada iyi bir arkadaşlık kurmuşlar. Bunun üzerine Keskin, Hazal Kaya’yı dğer arkadaşları ile tanıştırmak istemiş ve Ali Atay, Onur Ünlü, Burak Aksak, Osman Sonant gibi isimlerin de arasında olduğu arkadaş grubuna dahil etmiş.

Ali Atay ve Hazal Kaya işte böyle tanışmışlar. O sırada Hazal Kaya’nın annesi kanser tedavisi görmekteymiş. Ali Atay o zor günlerde hem Hazal Kaya’ya hem de annesine çok destek olmuş. Bu zor günleri birlikte atlatınca da, çiftimiz arasında oldukça sağlam temellere dayanan bir sevgi başlamış.

Mutluluklarını Evlilikle Taçlandırdılar

2013 yılında tanışıp birbirine aşık olan çift, 2016 yılında bir arkadaşlarının düğününde birlikteliklerini ilan etti. 2018 yılının son aylarında nişanlanan çift, 2019 yılının 6 şubatında dünyaevine girdi. 18 Kasım 2019 da oğulları Fikret Ali’yi kucaklarına alan Hazal Kaya Ali Atay çifti mutluluklarını ve aşklarını her gün daha da artarak yaşamaya devam etti.

Hazal Kaya Eşini Böyle Kutladı

Geçtiğimiz günlerde Nuh Tepesi adlı filmle “En İyi Aktör” ödülü alan Ali Atay’a en güzel kutlama eşi Hazal Kaya’dan geldi. Eşinin filmden bir fotoğrafını “Tebrik ederim sevgilim! Nicelerine!” notu ile paylaşıp şampanya emojileri ile süsleyen Hazal Kaya, bu mutluluğun şerefine kendisini de çiçeklere boğdu. Dileriz ki nice ödülleri, nice kutlamaları olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz