Arkandayız: Neslihan Atagül Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Hakkında Çıkan “Yasak Aşk” İddialarına Son Noktayı Koydu!

Aleyna

Haberler

26 Temmuz 2021

Arkandayız: Neslihan Atagül Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Hakkında Çıkan “Yasak Aşk” İddialarına Son Noktayı Koydu!

Güzel oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun evlilik hayatı hepimizin içini eritmeye devam ediyor. Evliliklerinin ilk yıllarında çalkantılı dönemler geçiren çiftimiz şimdilerde huzurlu günlerin tadını çıkartmaya devam ediyor ancak geçtiğimiz haftalarda Kadir Doğulu’nun, Aşkın Tarifi isimli dizideki rol arkadaşı Serra Arıtürk’le bakışmaları sosyal medyayı sallamış hatta Neslihan Atagül’ün, eşi Kadir Doğulu’nun diziden ayrılmasını istediği iddia ediliyordu fakat güzel oyuncunun son Instagram paylaşımı bu iddialara yanıt niteliğindeydi!

Bakışmalar Olay Oldu!

Bildiğiniz gibi 2020 dizi sezonunun sona ermesiyle birlikte yaz dizilerine start verildi. Tüm kanallar birbirinden ünlü oyuncularla anlaşmalar yaparak seyircileri kendi dizilerine bağlamaya çalışsa da; bu yılın starı diyebileceğimiz bir yaz dizisi ekranlara gelemedi. Hatta Show TV’nin Cam Tavanlar isimli dizisi başrol oyuncularına rağmen reyting sıralamasında istediğini alamayınca final kararı aldı.

blank

Yaz dizilerinden ilk fire Cam Tavanlar’la verilmiş olsa da bakalım bir sonraki dizi sezonuna yani Eylül ayına kadar hangi diziler ekranda tutubilecek? Tüm bunlar yaşanırken bazı oyuncular dizilerinin reklamı için farklı yollara da başvurmuyor değil! Örneğin Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrollerini paylaştığı Aşkın Tarifi dizisinde geçtiğimiz hafta “bakışmalar” sosyal medyanın gündemine oturdu.

blank

Neslihan Atagül Sessizliğini Bozdu!

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı videoda ikilinin birbirlerine olan bakışmaları “aşk” olarak algılandı. Hal böyle olunca sosyal medya kullanıcıları ilk olarak Kadir Doğulu’yu linç etmeye başladı. Sonrasında da gözler Neslihan Atagül’e çevrildi. Her daim eşine aşkını haykıran Kadir Doğulu’nun bu bakışları pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından “dizi reklamı” olarak kabul edildi.

blank

Hatta son günlerde magazin camiasında Neslihan Atagül’ün, Kadir Doğulu’nun diziden ayrılmasını istediği yönünde haberler türemeye başladı. Bu iddialara yanıt vermek isteyen güzel oyuncu ise eşinin rol aldığı Aşkın Tarifi dizisinin yeni bölüm fragmanını kendi Instagram hesabından paylaşarak Kadir Doğulu’ya destek verdi ve dedikodulara da yanıt vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz