Hercai’nin Güzeli Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın Aile Saadeti: Tatilde Aileler Kaynaştı İlişki İlerledi!

Aleyna

Haberler

6 Haziran 2021

Hercai’nin Güzeli Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın Aile Saadeti: Tatilde Aileler Kaynaştı İlişki İlerledi!

Hercai’nin güzel yıldızı Ebru Şahin ve NBA’de oynayan Cedi Osman’ın ilişkileri bir yıldır devam ediyor. Haklarında ara sıra ayrılık haberleri çıkan çiftimiz kendilerine gelen eleştirilere aldırmadan birlikteliklerine tam gaz sürdürüyor! Bugün ise eski basketbolcu Mehmet Okur’un paylaştığı bir fotoğrafta; Cedi Osman ve Ebru Şahin tatiline, Cedi Osman’ın ailesinin de eşlik ettiğini gördük. Anlaşılan çiftimizin ilişkisi sandığımızdan daha hızlı ilerliyor!

Bir Yıldır Birlikteler!

Geçtiğimiz sene magazincilerin yakaladığı Ebru Şahin ve Cedi Osman, ilk zamanlarda birlikte olduklarını reddetmiş olsa da; kısa süre içinde gerçek ortaya çıktı. Uzun süredir kendisi gibi sporcu olan Deniz Mergen’le birlikte olan Cedi Osman, Deniz Mergen’den ayrıldıktan sonra gönlünü Ebru Şahin’e kaptırdı. Açıkçası pek çok sosyal medya kullanıcı ve magazin camiası bu ilişkinin kısa süreceğinden oldukça emindi.

Ebru Şahin Cedi Osman

Fakat Ebru Şahin ve Cedi Osman herkesi yanıltmayı başardı! Uzak mesafe ilişkisine rağmen bir yıldan uzun süredir birlikteliklerine devam eden çiftimiz; kış aylarında birbirilerinden uzak kalıyor olsa da yaz aylarında ayrı kaldıkları zamanın hıncını çıkarırcasına bol bol tatil yapıyorlar. Hatta Ebru Şahin, Cedi Osman’ın ailesiyle çoktan tanıştı bile! Geçtiğimiz sene henüz ilişkileri birkaç aylıkken Cedi Osman’ın ailesiyle tanışan Ebru Şahin, bugünlerde de sevgilisinin ailesiyle tatiline devam ediyor.

İlişki Adım Adım Ciddiyete Gidiyor!

Ebru Şahin’in başrolde olduğu Hercai dizisinin final vermesinin ardından, güzel oyuncu soluğu Cedi Osman’la Maldivler’de aldı! Sevgilisiyle güzel bir tatilin tadını çıkartan Ebru Şahin, Maldivler’den sık sık fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi. Ancak çiftimize Maldivler tatili yetmedi! Bugünlerde Türkiye’nin güneyinde tatillerine devam eden ikilinin bir ziyaretçisi vardı: Mehmet Okur!

blank

Eski basketbolcu Mehmet Okur’un paylaştığı storye göre çiftimiz, Cedi Osman’ın ailesiyle birlikte tatillerine devam ediyor. Anlaşılan Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın ilişkisi tahmin ettiğimizden hızlı ilerliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz