Hekimoğlu Dizisinin Yakışıklı Doktoru Emre’si Aytaç Şaşmaz’dan Yalın’a Mesaj! İyi ki Varsın

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Hekimoğlu Dizisinin Yakışıklı Doktoru Emre’si Aytaç Şaşmaz’dan Yalın’a Mesaj! İyi ki Varsın

Yakışıklılığı ve sempatikliği ile tanınan Aytaç Şaşmaz aslında insanların onu yakışıklılığı ile öne çıkarmalarından hoşlanmayan oyunculardan. Kendisi ile ilgili sorulan bir soruya “Doğal ve düz bir insanım. Olduğum kadarım” yanıtını veren oyuncu, sektörde yakışıklılığın getirileri olsa da fiziksel görünümün arka planda olduğunu düşünüyor. İşte doğallığıyla ön planda olmak isteyen Aytaç Şaşmaz!

İyi ki Varsın!

Aytaç Şaşmaz Instagram hesabından yukarıdaki paylaşımı yaparak kardeşinin doğum günü için bir mesaj yayınladı. Kardeşi Yalın için “Şükürler olsun! İyi ki varsın” diyen ünlü sanatçı kardeşi ile birlikte geçirdiği bu mutlu anlarını sevenleri ile paylaştı.

Aytaç Şaşmaz’dan “Kötü Çocuk” Olur mu?

Görünümü ve sakinliği ile hiç kötü çocuk imajı vermese de ünlü oyuncunun yer aldığı ilk büyük proje yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği 2017 yapımlı Kötü Çocuk filmi. Senaryosu da Akaydın’a ait olan bu filmde Aytaç Şaşmaz başrolleri Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu ile paylaşmıştı. Bu filmin ardından ise Tolga Sarıtaş ile yolları kesişmeye devam edecek ünlü oyuncunun.

Dizi Kariyerine Başlangıç! Söz

Aytaç Şaşmaz-Söz Dizisi

Bunun ardından Star TV’de ekranlara gelen Söz dizisinde rol alan ünlü oyuncu burada ise Uzman Çavuş Feyzullah karakteri ile karşımıza çıkıyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş’ın da yer aldığı dizide ünlü oyuncular yeniden bir arada. Aytaç Şaşmaz dizide ayrıca Meriç Aral, Burak Sevinç ve Deniz Baysal gibi diğer ünlü isimlerle birlikte çalıştı.

Hekimoğlu’nun Emre’si

Hekimoğlu Dizisi - Emre - Aytaş Şaşmaz

Hekimoğlu dizinde Emre karakterini canlandıran oyuncu Ateş’in ekibindeki kardiyoloji ve yoğun bakım uzmanıdır.  Yakışıklı ve zengin bir adam olan Emre 15 yaşındayken babası tarafından terk edilmiş ve bu yaştan itibaren de babası ile hiçbir bağı yoktur. Belki de bu nedenden dolayı yeteneklerine hayran olduğu Ateş’e sürekli kendini beğendirmeye çalışır.

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Sevilen genç sanatçı Aytaç Şaşmaz’ı dizilerin yanı sıra Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmi ile de görüyoruz. Ünlü oyuncu filmde Uğur Polat, Elif Doğan, Nesrin Cevadzade, Erkan Can ve Yiğit Kirazcı gibi ünlü isimlerle birlikte kameraların karşısına geçti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz