Sefirin Kızı Reyting Savaşına Yenik Düştü: Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek Diziyi Kurtaramadı! Final Tarihi…

Aleyna

Haberler

13 Mart 2021

Sefirin Kızı Reyting Savaşına Yenik Düştü: Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek Diziyi Kurtaramadı! Final Tarihi…

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda bir türlü düzelmeyen reytingler sonunda final çanlarının çalmasına sebep oldu! Kısa zamanda birçok başrolünü kaybeden diziye yıldız transferler yapılmış olsa da; bu uğraşlar reytingleri yükseltmeye yetmedi.

Sefirin Kızı

Reytingleri Domine Ediyordu!

Yayınlandığı ilk zamanlarda reyting sıralamasını domine eden Sefirin Kızı dizisi hem güçlü oyuncu kadrosu hem de senaryosuyla izleyicileri kendine çekmeyi başardı. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı dizi, hem çok sevildi hem de sosyal medyadan çok eleştiri aldı.

Sefirin Kızı

Ancak Sefirin Kızı dizisinin yükselişi Koronavirüs Pandemisiyle sekteye uğradı. Salgın nedeniyle bütün dizilerin çekimleri iptal edildi, buraya kadar sorun yok. Fakat yeni sezonla birlikte; Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Yasak Elma ve Sadakatsiz gibi dizilerin yeni sezona bomba gibi başlaması, Sefirin Kızı’nın aleyhine oldu!

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Pek çok kişi Sefirin Kızı izlemek yerine yeni başlayan dizileri izlemeye başlayınca, dizi reytinglerde sert bir düşüş yaşadı. Yeni sezonla birlikte reyting sıralamasında ilk onun içinde bile yer almamaya başlayan Sefirin Kızı’nda bir de yaprak dökümü yaşandı.

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Tuba Büyüküstün Diziyi Kurtaramadı!

Diziye adını veren “Nare” karakterini canlandıran Neslihan Atagül; “Geçirgen Bağırsak Sendromu” nedeniyle doktor raporu alarak diziden ayrılmak zorunda kaldı. Güzel oyuncunun diziden ayrılması; pek çok kişiyi hayal kırıklığına uğratmışken, bir ayrılık da Uraz Kaygılaroğlu’ndan geldi. Cem Yılmaz’ın yeni dizisinde rol alacağı için Sefirin Kızı’ndan ayrılan Uraz Kaygılaroğlu’nun da ayrılmasıyla dizide geri dönüşü olmayan reyting kayıpları yaşanmaya devam etti.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Dizinin yapımcıları yeni bir başrol arayışına girdiler ve ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’le anlaştılar. Rekor bir transfer ücretiyle diziye dahil olan güzel oyuncunun aldığı ücret sosyal medyada olay oldu! Ancak sosyal medyada yaşanan bu sevgi seli reytinglere yansımadı ve Sefirin Kızı dizisini Tuba Büyüküstün bile kurtaramadı!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Aylardır reyting savaşında diğer yapımlara yenik düşen Sefirin Kızı’nda artık final tarihi belli oldu! Dizinin yapımcıları 10 Mayıs’ta final yapılacağını duyurdu.

Benzer Haberler

Sefirn kızı 14 Mart 2021

Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün harika bir uyum içinde ve ikisi birbirine çok yakışıyor.Kara para aşktan bu yana takip ediyorum.Reyting düşük diye final yapacaklar okuyunca üzüldüm açıkcası.Benim gibi bir çok izleyen var ayrıca Pazartesi günü diğer kanallardada yoğun izlenen diziler var ve biride sefirin kızıydı .Bu yüzden bu reyting düşmesi veya başarısızlık değil.başka gün sunulsa 1. Ama yoğun izlenen dizilerle birebir gidiyor .Bu yüzden reyting olduğunu düşünmüyorum.Final yapmasını istemiyoruz biz hayranları .Teşekkürler

Dürdane 14 Mart 2021

Dizini tadında bıtaksaydılar iyi olurdu Neslihan dönücek diyolar ama sacmalık dönerse onu hemen unutub baskasının koynuna giren Sanar Nareni haketmiyor bokunu çıkardınız dizinin

Ebru b. 14 Mart 2021

Ben diziyi çok seviyorum. Tuğba Büyüküstün için dizi izlerim. Kara para aşki da severdim. Çok yakışıyorlar. Ancak diziyi anlamsızlastirdilar. Kınayı yaptılar düğününden kaçmak ne evlenseydi bitseydi. Melekle dedesinin sahneleri içimi sıkıyor. Elvani da seviyoruz. Dudunun ayiplarini kapatmaları falan sacmaladilar.

Crazy Lord 15 Mart 2021

Ömrümde gördüğüm en saçma dizi kesinlikle izlemem ama evdekiler yüzünden bakmak zorunda kaldım zaten tüm diziler birbirinden saçma yani bölüm çıkarayım derken içine ettiler yapımların

Yorum Yaz