Güzel Oyuncu Ezgi Mola Yakın Arkadaşı Melikşah Altuntaş’la Çok Eğlendi: “Seda Sayan İdolüm!”

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Güzel Oyuncu Ezgi Mola Yakın Arkadaşı Melikşah Altuntaş’la Çok Eğlendi: “Seda Sayan İdolüm!”

Masumlar Apartmanı dizisinin yıldız oyuncusu Ezgi Mola; İstanbul’da Pazar günü uygulanan sokağa çıkma yasağını yakın arkadaşı Melikşah Altuntaş’ın evinde geçiriyor. Dün gece arkadaşının evine giden güzel oyuncu, Instagram hesabından eğlenceli videolar paylaşmayı ihmal etmedi.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar

Mücbir Sebepler’in Yıldızı Melikşah!

Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı Melikşah Altuntaş, Bartu Küçükçağlayan’la birlikte Instagram’da “Mücbir Sebepler” ismini verdikleri canlı yayın serileri düzenliyor. Özellikle Koronavirüs Pandemisi sebebiyle oldukça yoğun ilgiyle takip edilen Mücbir Sebepler; hem Bartu Küçükçağlayan’ın hem de Melikşah Altuntaş’ın ününe ün kattı.

Mücbir Sebepler

Mücbir Sebepler’de birçok konuya değinen iki kafadar, yakın arkadaşlarını da yayınlarına dahil etmeyi ihmal etmiyor. Instagram takipçileri tarafından da oldukça sevilen bu canlı yayın serisi izleyicilere keyifli ve eğlenceli bir sohbet vaad ediyor. Özellikle Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Seren Serengil hakkında söyledikleri çok konuşmuştuk. Bu arada detaylar için:

Melikşah’ın yakın arkadaşların biriyse ünlü oyuncu Ezgi Mola; yıllardır dostluğunu sürdüren bu ikili sık sık görüşüp Instagram hesaplarından eğlenceli video ve fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyor.

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş

Ezgi Mola’dan Bulaşık Makinesi Dersi!

Bildiğiniz gibi Koronavirüs pandemisi sebebiyle ülkemizde sokağa çıkma kısıtlamaları uygulanıyor. Geçtiğimiz aylarda Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan sokağa çıkma yasağı; normalleşme sürecinde sadece Pazar gününü kapsayacak şekilde yeniden düzenlendi. Güzel oyuncu Ezgi Mola da; bir günlük sokağa çıkma kısıtlamasını yakın arkadaşı Melikşah’ın evinde geçirmeye karar verdi.

Ezgi Mola, Melikşah’ın evine girmez soluğu mutfakta aldı! Arkadaşının bulaşık makinesini dolduran güzel oyuncu, arkadaşına “bulaşık makinesi” dersi vermeyi de ihmal etmedi. Tabii Melikşah da dostu Ezgi Mola’ya “Safiye” üzerinden yüklenmeyi ihmal etmedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Seda Sayan’ın kısa kesitlerini izleyen ikilinin kahkalarına şahit olduk. Fakat anladığımız kadarıyla Ezgi Mola’nın idolü Seda Sayan “bacısıymış”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz