Berkay Şahin’in Eşi Manken Özlem Ada Şahin’den Yine Bir Arya Paylaşımı! Anne Kız Brunch Keyfi

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Berkay Şahin’in Eşi Manken Özlem Ada Şahin’den Yine Bir Arya Paylaşımı! Anne Kız Brunch Keyfi

Ünlü manken Özlem Ada Şahin ve eşi ünlü şarkıcı Berkay sosyal medya hesaplarından sık sık çocuklarının fotoğrafını paylaşmaları ile ünlüler. Bugün de Özlem Şahin yine kızları Arya ile bir fotoğraflarını sevenleri ile paylaştı. Kızı ile Brunch keyfi yaptığı fotoğrafın altına ise takipçilerinden birisi bir soru sormuş ama cevabını da almış.

Takipçi Sokağa Çıkma Yasaklarını Hatırlattı

Özlem Ada Şahin kızı ile dışarıda bir mekanda görüntülendiği fotoğrafı paylaşınca takipçilerinden birisi de kendisine sokağa çıkma yasağını hatırlattı. “Size sokağa çıkma yasağı yok mu? Sadece merakımdan soruyorum yanlış anlaşılmasın” diye yorum yapan takipçiye Özlem Ada Şahin’den yanıt gecikmedi. Ünlü manken bu yoruma “Bugün konulan fotoğraf bugüne ait mi olmak zorunda, merak etmeyin sevgiler” yanıtını verdi.

İki Çocuk Annesi Olmak Kolay Değil

Özlem Ada Şahin 2016 yılında ünlü sanatçı Berkay ile evlendikten kısa bir süre sonra kızları Arya dünyaya geldi. 2019 yılında ise genç çift ikinci çocukları olan Zeynep Mira’yı kucaklarına aldılar. Gerçi bu dönemde Arya bir kardeşi kaldırabilecek durumda değil yorumuna ünlü manken “ikimiz de kaldıracak durumda değiliz” diye esprili bir yanıt vermişti. Ancak öyle görünüyor ki hem Özlem Ada Şahin hem de Arya durumu gayet de iyi yürütüyorlar. Ama tabi Zeynep Mira ile birlikte güzel manken zamanının büyük bir kısmını çocuklarına ayırmak durumunda kalıyor. Bu nedenle de çocuklar biraz daha büyüyene kadar mankenliği geri plana itmiş görünüyor.

Ünlü Şarkıcı Berkay’dan Destek

Ancak her ne kadar Özlem Ada Şahin mesleğine çocukları için ara vermiş olsa da Berkay Şahin de çocukları ile oldukça ilgili bir baba. Sosyal medyadan sürekli kızlarının videolarını ve onlarla geçirdiği keyifli anları paylaşan Berkay bu konuda eşine her anlamda yardımcı olan duyarlı eşlerden. Ama tabi bunlar bizim sosyal medyadan gördüklerimiz. Umarız ünlü babaların hepsi sosyal medyadan gördüğümüz gibi annelerin işlerin ve yorgunluklarını gerçekten paylaşıyorlardır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz