Şevval Sam Oğlu Taro Emir Tekin’i Yere Göğe Sığdıramadı: “Elbette On Parmağında On Marifet Olacak!”

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Şevval Sam Oğlu Taro Emir Tekin’i Yere Göğe Sığdıramadı: “Elbette On Parmağında On Marifet Olacak!”

Şevval Sam’ın yakışıklı oğlu Taro Emir Tekin, annesini gururlandırmaya devam ediyor. Annesinin yolundan gitmeyi tercih eden Taro Emir Tekin, bugünlerde Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan Sadakatsiz’de boy gösteriyor.

Şevval Sam

Oyuncu Annenin Oyuncu Oğlu!

Şevval Sam’ın yeteneklerini bilmeyen yok! Hem sesiyle hem de oyunculuk yeteneğiyle kalbimize taht kuran Şevval Sam, bugünlerde Fox TV’nin entrikası bol Yasak Elma dizisinde başrol karakterlerden birini canlandırıyor. Bu diziyle birlikte gündemden düşmeyen Şevval Sam’ın en az kendi kadar yetenekli bir oğlu var o da Taro Emir Tekin!

Taro Emir Tekin

24 yaşındaki Taro Emir Tekin; 2017 yılında dünyanın en prestijli üniversitelerinden olan Oxford’un Drama bölümünde eğitimi tamamladıktan sonra Türkiye’ye döndü. Geçtiğimiz yıllarda adı farklı farklı güzellere aşk iddialarına karışan Emir Tekin; bugünlerde takıntılı aşık Sinan karakteriyle Sadakatsiz dizisinde bizlere adeta oyunculuk dersi veriyor.

Taro Emir Tekin

Mutfakta Tecrübeli Bir Şef Gibi!

Emir Tekin, en az oyunculuk yeteneği kadar yakışıklılığı ile de genç kızların kalbini çelmeyi başardı. Son dönemin yıldızı parlayan oyuncularından olan Emir Tekin, her fırsatta annesinin göğsünü kabartıyor! Geçtiğimiz günlerde Arda Türkmen’in “Arda ile omuz omuza” programına konuk olan yakışıklı oyuncu; mutfaktaki hünerleriniyle hepimizi büyüledi.

Arda Türkmen’le birlikte yemek yapan yakışıklı oyuncunun el becerisi bizi oldukça şaşırttı. Tecrübeli bir şefi aratmayan Emir Tekin, her genç kızın hayalini süsleyen beyaz atlı prens gibi! Hem yakışıklı hem yetenekli hem de yemek yapmayı biliyor, daha ne olsun?

Taro Emir Tekin ve Şevval Sam

Emir Tekin’in annesi Şevval Sam da oğlunun bu yeteneklerinin oldukça farkında! Geçtiğimiz gün kameralara yakalanan güzel oyuncuya oğlunun Arda Türkmen’in programındaki hünerleri hatırlatılınca Şevval Sam’dan oldukça “mütevazi” bir cevap geldi; “Onu ben doğurdum, elbette on parmağında on marifet olacak.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz