Yasak Elma’nın Lila’sı Ayşegül Çınar’ın Başı Dertte! Ünlü Oyuncu Yasaklı Madde Yüzünden Tutuklandı

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Yasak Elma’nın Lila’sı Ayşegül Çınar’ın Başı Dertte! Ünlü Oyuncu Yasaklı Madde Yüzünden Tutuklandı

Fox’un sevilen dizisi Yasak Elma’nın Lila karakterine hayat veren Ayşegül Çınar tutuklandı. Önceki akşam arkadaşlarıyla bir mekanda eğlenen ünlü güzelin aracı polis çevirmesine takıldı. Polisler güzel oyuncunun bagajında fazla miktarda yasaklı madde buldu.

ayşegül çınar-yasak elma

Geçen sezon Yasak Elma dizisinde Lila karakterine hayat veren genç oyuncu Ayşegül Çınar şok edici bir haberle magazin basınının gündeminde. Bagajında fazla miktarda yasaklı madde bulunan oyuncu, kurtulamadığı sevgilisinin ona tuzak kurduğunu söyledi.

“Bana ait değil, hayatımda hiç uyuşturucu kullanmadım.”

Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, Beylikdüzü’ndeki bir mekanda eğlendikten sonra, polis çevirmesine takıldı. Polis, güzel oyuncunun aracının bagajında fazla miktarda yasaklı madde buldu.

ayşegül çınar-yasak elma

Bunun üzerine Etiler Polis Karakoluna götürülen oyuncu, tutuklandı. Ayşegül Çınar, ilk ifadesinde yasaklı maddenin kendisine ait olmadığını ve daha önce hiç uyuşturucu kullanmadığını söyledi. Güzel oyuncu, kurtulamadığı eski erkek arkadaşının ona tuzak kurduğunu dile getirdi.

“Erkek Arkadaşım Beni Öldürecek Lütfen Polis Çağırın”

Daha önce de sevgilisi ile problem yaşadığı için gündeme gelen Ayşegül Çınar, sevgilisinin onu öldürmek istediğini söylemişti. Furkan Çalıkoğlu ile ilişkisi olan güzel oyuncu, Etiler’deki bir restoranda Çalıkoğlu ile kavga etti.

ayşegül çınar-yasak elma

Söylenen göre Furkan Çalıkoğlu, Ayşegül Çınar’ın üstüne şarap dökerek ölümle tehdit etti. Tuvalete gitmek bahanesiyle tuvalete giden güzel oyuncu, müşterilerle konuşup “Erkek arkadaşım beni öldürecek lütfen polis çağırın” dedi.

Yasak Elma Dizisi ile Yıldızı Parlamıştı

Ayşegül Çınar, 1999 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamladıktan sonra küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başladı.

ayşegül çınar-yasak elma

Aslen Antalyalı olan güzel oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Yasak Elma dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Ayşegül Çınar, Yasak Elma’da Lila Argun karakterine hayat vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz