Yatakta Yakalandılar! Bu Kadın Yüzünden Hep Korkuyla mı Yaşayacağız? Kefaret 25. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

3 Mayıs 2021

Yatakta Yakalandılar! Bu Kadın Yüzünden Hep Korkuyla mı Yaşayacağız? Kefaret 25. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kefaret’de sular durulmuyor. Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde oynadığı dizi, her bölümüyle izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

Dizi, her şeyin güzel olmasını dileyişinin ardından, sahip olduklarını bir bir kaybeden bir kadını konu alıyor. Müzik öğretmeni Zeynep, doktor eşi ve iki çocuğu ile küçük bir kasabaki yeni evine yerleşir. Her şeyin bundan sonra da bu günkü kadar güzel olmasını dileyen Zeynep’in hayatı bir anda alt-üst olur. Kızının birdenbire ortadan kaybolmasıyla hayatı kararan Zeynep, ilerleyen zamanlarda da tek tek her şeyini kaybeder. Ancak Sinan Komiser sayesinde yalnızca umudu kaybetmez. Kızını bulmak için olağan üstü bir çaba sarfeden Zeynep’in hayatı, karşılaştığı gerçeklerle değişir.

24. Bölümde Neler Oldu?

blank

Zeynep ile Sinan balayına çıkarak aşklarını tazeledi. Arzu, Ahmet’in kendine çizdiği sınırları aştı ve Elif’i görmek için riske girdi. Münevver ve Kadir arasında sert rüzgarlar esti. İkili aynı yastığa baş koyamadılar. Alp, Meltem’i ailesiyle tanıştırmaya karar verdi ve bu kararı Meltem’e açtı. Sude’nin akrabası olduğunu iddia eden biri peydah oldu ve Sude ile Zeynep’in arasını bozmak için türlü yollar denedi.

25. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Münevver boşanmak istiyor ve kendine bir avukat bulması için Zeynep’ten yardım istiyor. Arzu, Elif’in peşinde dolanmaktan vazgeçmiyor, Elif ise korkuyla yaşamaktan bıktığını abisine anlatıyor. Ahmet, medyada yer alan haberler yüzünden oğlu’nun isyanına şahit oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz