Güzel Oyuncu Pelin Karahan Büyük Oğlu Ali Demir’in Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı: “İlk Göz Ağrım!”

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

Güzel Oyuncu Pelin Karahan Büyük Oğlu Ali Demir’in Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı: “İlk Göz Ağrım!”

Sevilen oyuncu Pelin Karahan ve çekirdek ailesine baktıkça gözlerimizden kalpler çıkıyor resmen! Kavak Yelleri dizisiyle tanıdığımız Pelin Karahan, Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Mihrimah Sultan karakterinin ardından setlere bir süreliğine ara vererek aile hayatına odaklanmıştı.

Bugün ise Pelin Karahan’ın en büyük oğlu Ali Demir Güntay’ın 6. yaş günüydü! Doğum günü pastasının önünde aile pozu veren Güntay ailesi, Instagram’dan bu fotoğrafları paylaşmayı ihmal etmedi.

Bedri Güntay ile Evliliği

Pelin Karahan ve Bedri Güntay

Bir dönemin efsane gençlik dizisi Kavak Yelleri dizisinde canlandırdığı Aslı Zeybek karakteriyle hayatımıza giren Pelin Karahan, 2014 yılında hayatını iş insanı Bedri Güntay ile birleştirerek şaşalı bir düğünle dünya evine girmişti!

6 yıldır devam eden bu evliliklerinden Ali Demir ve Eyüp Can isminde iki oğulları oldu çiftimizin!

Uzun Zaman Sonra Setlere Döndü!

Pelin Karahan’ı uzun zamandır televizyonda ya da beyazperdede göremiyorduk. 2017 yılında dünyaya gelen küçük oğlu Eyüp Can’dan sonra; ailesine, evine ve çocuklarına daha çok zaman ayırmak isteyen Pelin Karahan 3 yılın ardından bir festival filmiyle setlere dönüş yapmış oldu!

Pelin Karahan set

Yapımcılığını Banu Zorlu’nun üstlendiği “Dalgalar ve İzler” isimli filmde, kızını kaybeden bir anneyi canlandıran Pelin Karahan, uzun zaman sonra setlere dönmenin heyecanını şu sözlerle dile getirdi: “Seti çok özledim, yeniden sinema filminde yer almak beni mutlu ediyor. Çocuklarım da büyüdü. Babalarıyla güzel vakit geçiriyorlar. Evde bakıcımız da var.”

Oğlunun 6. Yaş Günü!

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Pelin Karahan, büyük oğlu Ali Demir’in doğum gününü Instagram’dan paylaştığı gönderilerle kutlamayı ihmal etmedi. Oğlunun doğum günü için yılbaşı konseptli bir pasta yaptıran Pelin Karahan ve ailesinin bu güzel pozu hepimizin yüreğini ısıttı! Ali Demir’in ise Pelin Karahan’a olan benzerliği gözlerden kaçmadı. Oğlunun doğum günlerini şu sözlerle kutladı güzel oyuncu: “İlk göz ağrım iyiki doğdun🙏🏻🎂6️⃣🌈🎉🎈❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎 #alidemir”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz