Exxen’in Beklenen Yapımı Aleyna Tilki’li ve Cemal Can’lı “Bu Benim Masalım” Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

Exxen’in Beklenen Yapımı Aleyna Tilki’li ve Cemal Can’lı “Bu Benim Masalım” Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Birkaç gün sonra hayatımıza tamamen girecek olan Exxen’den yeni projeler gelmeye devam ediyor! Bugün özellikle Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabında paylaştığı bir fragman, herkesin beklediği yapımlardan biriydi! Son yılların yükselen yıldızı Aleyna Tilki ve 2020 Survivor Şampiyonu Cemal Can Canseven’in başrollerinde olduğu gençlik dizisi ve müzikal karışımı “Bu Benim Masalım” isimli diziden ilk fragman geldi!

Birkaç ay önce Exxen’de yayınlanacak projeler yeni yeni belli olduğu sıralarda, netleşen üç beş projeden biriydi “Bu Benim Masalım” özellikle de başrollerinde Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in oluşu iki tarafında fanları tarafından oldukça büyük bir ilgiye sebep olmuştu.

Herkesin gözü kulağı Exxen’in Instagram hesabından gelecek afiş ya da fragmandaydı! Ancak, “Bu Benim Masalım” dizisine olan ilginin farkında olan Acun Ilıcalı, Exxen’in Instagram hesabı yerine kendi Instagram hesabından fragmanı yayınladı. Henüz bir saat önce yayınlanmış olmasına rağmen, şimdiden 350 bin kere görüntülenen fragmana binin üzerinde yorum geldi!

Acun Ilıcalı’nın yayınladığı bu fragman, aynı zamanda Exxen için yayınlanan ilk fragman olma özelliğini taşıyor. Exxen’e 900 milyon TL yatırım yapan Acun Ilıcalı, sadece ünlü isimlere değil teknik ekibe ve son teknolojilere de oldukça para harcamış görünüyor. Fragman gerçekten çok renkli ve başarılı.

Tabii Exxen’de yayınlanacak diğer yapımlardan da afişler gelmeye devam ediyor!

Hükümsüz

Son dakika başrol oyuncu değişikliğine giden Hükümsüz dizisinde, Özgü Namal yerine Burçin Terzioğlu gelmişti! Bu haberin ardından çekimleri devam eden dizinin afişi de geldi. Dizinin başrollerinde: Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu rol alacak. Kadro oldukça kaliteli!

Buraların Yabancısıyız!

Chaby Han’ı pek çok kişi tanıyordur, lise döneminden beri Türkiye’de yaşayan bir Güney Kore’li ama uzun zamandır Türkiye’de yaşadığı için en az bizim kadar Türk! Chaby Han, Youtube kanalında “3 Yabancı 1 Türk” isimli bir konsept ile farklı kültürlerden insanları bir araya toplayarak hem geyik yapıyor hem de farklı ülkelerdeki kültürleri tanıtıyordu. Bu güzel konsepti Acun Ilıcalı kaçırmadı ve Exxen’e taşıdı! Şimdi 3Y1T ekibi karavanla Türkiye turu yaparak farklı deneyimleri bizlerle paylaşacak.

Veteriner Hekim Tugay İnanoğlu ve Dostları

Tugay Hekimoğlu’nun hayvanlarla ilgili yapacağı bu program’da Exxen’de yayınlanacaklar arasında! Şimdiden faydalı ve eğlenceli bilgileri bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz