İbrahim Tatlıses İbo Show’da Linet Üzerinden Gönderme Yaptı! İzleyicilere “Ben kilo sevmem, zayıflayın.” Dedi

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

İbrahim Tatlıses İbo Show’da Linet Üzerinden Gönderme Yaptı! İzleyicilere “Ben kilo sevmem, zayıflayın.” Dedi

Bildiğiniz gibi İbrahim Tatlıses 9 yıllık mecburi aranın ardından hayranlarının hasretine son vererek yeniden ekranlarda yerini aldı. Star TV’de bir buçuk ay önce yayınlanmaya başlayan İbo Show, her hafta birbirinden farklı konuklarla geliyor. Bu haftanın konukları; Saba Tümer, Coşkun Sabah, Linet ve Okan Bayülgen’di. Saba Tümer güldürdü, Okan Bayülgen ağlattı. Linet’in verdiği kilolar ise çok konuşuldu. İbrahim Tatlıses de kilo konusuna kendi yorumunu kattı.

İbo Show yıllar önceki formunu koruyor mu bilmem ama her hafta farklı konularla gündemde olduğu kesin! Geçen hafta Oktay Kaynarca İbo Show’a konuk olmuştu. O bölüm de çok renkli ve komikti. Öyle ki Oktay Bey’in İbrahim Tatlıses ile ilgili kırdığı potların haddi hesabı yoktu.

İbrahim Bey’in hayatına giren kadınlara da değindi yaş almış olmasına da… İbrahim Tatlıses de “Seni evinde ziyaret ederim.” sözleriyle geçti dalgasını.

Ben kilolu kadın sevmem!

İbo Show dün gece Star TV ekranlarındaydı. Tüm konuklar sırayla sahneye çıktı. Sıra Linet’teydi. O da şarkısını söyledi ve yerine oturdu. İbrahim Tatlıses, yılların şarkıcısıyla sohbet etmeye başladı. Linet’in annesi Leyla Özgecan’ı sordu. Sonra da bombayı patlattı.

Annen de senden kiloluydu.” sözleriyle başladı konuşmaya. Devamında ise Linet Hanım’ın verdiği kilolardan konuştu. Linet Hanım kaç kilo verdiğini söylemek istemeyince İbrahim Tatlıses de “Söyle ki çatlasın herkes.” sözlerini söyledi.

Linet, “Biz bir şeyi çatlatmak için yapmıyoruz.” şeklinde savunma yaptı. İbrahim Tatlıses de “Bence çatlat çünkü yapmıyorlar yani, zayıflamıyorlar.” sözleriyle kadınların kilolarına değindi.

Ben şişman kadın sevmem mesela. Yani harbi harbi söylüyorum. Televizyonları başındakiler ister kırılın ister kırılmayın. Zayıflayın abi.” ifadeleri ise gündem oldu. Bu sözleriyle ekranları başında İbo Show’u izleyen herkese seslendi İbrahim Tatlıses.

Eşiniz sizi o gözle görmesin. Baktığı zaman çita gibi görsün, imrensin.” ifadelerinden anladığımız kadarıyla kadınların zayıf olması gerektiğini düşünüyor İbrahim Tatlıses.

İbrahim Bey’in hayatına giren kadınların haddi hesabı olmadığından bu konudaki deneyimlerinden bahsetti adeta! Linet üzerinden de kadınlara bol bol gönderme yaptı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz