Güzel Oyuncu Seda Bakan’ın Hayat Enerjisine Hayranız: Instagram’da “Bollywood” Dansını Paylaştı!

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Güzel Oyuncu Seda Bakan’ın Hayat Enerjisine Hayranız: Instagram’da “Bollywood” Dansını Paylaştı!

Güzel oyuncu Seda Bakan, rol aldığı yapımlarla oyunculuk yeteneğini tüm Türkiye’ye kanıtladı. Bugün ise sevilen oyuncu; Instagram hesabından paylaştığı dans videosuyla tek yeteneğinin oyunculuk olmadığını takipçilerine kanıtladı!

Seda Bakan

Seda Bakan’ın Mütevazi Hayatı Beğeni Topluyor!

Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu, hayatından kesitleri ve kızı Leyla’yla eğlenceli anlarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz haftalarda Gucci şıklığıyla boy gösteren Seda Bakan; sade hayatı ve gösterişten uzak tavırlarıyla Instagram’da beğeni topluyor.

Seda Bakan

35 yaşındaki Seda Bakan, 2014 yılında Ali Erel ile sade ama eğlenceli bir düğünle dünyaevine girdi. Eşiyle birlikte mütevazi bir hayat süren güzel oyuncu; 2019 yılında kızı Leyla’yı kucağına alınca çekirdek bir aile oldular. Seda Bakan kızı Leyla için cinsiyet partileri ya da abartılı babyshowerlar düzenlemek yerine ünlüler cemiyetinde pek de alışık olmadığımız “40 mevlüdü” okuttu; bunu da Instagram hesabında paylaştı.

Kızı Leyla’yla Çok Eğleniyor!

Seda Bakan’ın abartıdan uzak bu tavırları kalbimizi çelmeye devam ediyor. Kardeş Payı dizisinde canlandırdığı “Feyza” karakteriyle yıldızı parlayan güzel oyuncu kızının birinci yaş gününü de aynı 40 mevlüdünde olduğu gibi oldukça sade ve abartıdan uzak bir parti düzenleyerek kutlamak istedi.

Seda Bakan

Güzel oyuncu kızının birinci yaş günü için borcamın içinde pasta yaparak; 7453 katlı Influencer pastası olmadan da birinci yaş günü kutlanabileceğini bütün cümle aleme duyurmuş oldu!

Seda Bakan

Hayat Enerjine Hayranız Seda Bakan!

Anneliğine ve yaşam enerjisine hayran kaldığımız Seda Bakan, bir süredir oyunculuğa ara vermiş olsa da; Instagram’da bizleri kendinden mahrum bırakmıyor. Özellikle de bugün paylaştığı dansına aşık olduk! Bir insana Bollywood dansı bu kadar mı yakışır? Fakat güzel oyuncudan daha fazla Reels videosu istiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz