Şeref Bey’in Sunası Şükran Ovalı’nın Oryantal Dans Performansı Yürekleri Hoplattı: Kırk Yıllık Oryantal Gibi!

Aleyna

Haberler

4 Mart 2021

Şeref Bey’in Sunası Şükran Ovalı’nın Oryantal Dans Performansı Yürekleri Hoplattı: Kırk Yıllık Oryantal Gibi!

Sevilen oyuncu Şükran Ovalı, bugünlerde Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde yayınlanan “Şeref Bey” dizisinde başrol karakterlerden birini canlandırıyor. Uzun yıllardır farklı projelerle karşımıza çıkan güzel oyuncu, Şeref Bey dizisinde oryantal yeteneğini konuşturdu! Meğerse Şükran Ovalı’nın içinde bir dansçı yatıyormuş. Güzel oyuncu oryantal dansıyla kısa sürede sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Şükran Ovalı

Şükran Ovalı 2007’den Beri Hayatımızda!

35 yaşındaki güzel oyuncu Şükran Ovalı; ilk olarak bir dönemin sevilen çocuk dizilerinden Bez Bebek’le karşımıza çıktı. Tabii güzel oyuncunun o dönemki hali, şimdiki haline pek benzemiyor, orada henüz 21 yaşında olan Şükran Ovalı, Bez Bebek’ten sonra kısmeti açılıyor ve birçok farklı projede boy göstermeye başlıyor.

Şükran Ovalı

Vatanım Sensin, Ufak Tefek Cinayetler, Paramparça, Ekşi Elma gibi yapımlarda rol almaya devam eden Şükran Ovalı; son olarak Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı. Şu anda ise güzel oyuncuyu Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de Şeref Bey dizisiyle izliyoruz!

Şükran Ovalı

Çocuk da Yaparım Kariyer de!

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra aşk hayatıyla da sık sık gündeme gelen Şükran Ovalı; 2017 yılında futbolcu Caner Erkin ile hayatını birleştirme kararı aldı. 4 yıldır mutlu bir şekilde evliliklerine devam eden çiftimizin bir de; Mihran Ela isminde kız çocukları var.

Caner Erkin ve Şükran Ovalı

Aynı zamanda ünlü şarkıcı Demet Akalın’la da komşu olan çiftimiz; geçtiğimiz haftalarda Demet Akalın’ın isyanına maruz kalmışlardı. Önce canlı yayında Şükran Ovalı için “Onca yıllık komşuyuz bir kere bile kahve içmeye çağırmadı” diyen güzel şarkıcı; sonra “şaka yaptığını” söylemişti. Demet Akalın’ın sağı solu belli olmuyor işte!

Caner Erkin ve Şükran Ovalı

Oryantal Dansıyla Yürek Hoplattı!

Ancak Şükran Ovalı’yı gündem yapan şey; Exxen’de yayınlanan Şeref Bey dizisinde oryantal dans yeteneğini konuşturması oldu! Dizide başrollerden birini canlandıran güzel oyuncu; yeni bölüm için oryantal dans dersi aldı mı bilmiyoruz ama yılların dansçılarına taş çıkartırcasına hünerlerini sergiledi!

Şükran Ovalı’nın bu oryantal performansı sosyal medyada kısa sürede yayıldı ve büyük beğeni topladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz