İlginç Bir Yoga Yorumu! Sıkı Dostlar Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu Hayranlarını Kahkahaya Boğdu

Aleyna

Haberler

19 Şubat 2021

İlginç Bir Yoga Yorumu! Sıkı Dostlar Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu Hayranlarını Kahkahaya Boğdu

Ünlü oyuncular Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu, bugün yine bir araya geldi. Uraz Kaygılaroğlu’nun ilginç yoga pozu herkesi güldürdü.

Özge Özpirinçci Uraz Kaygılaroğlu

Ünlü oyuncular Özge Özpirinçci ve Uraz Kaygılaroğlu’nun “kanka” olduğunu biliyor muydunuz? İki ünlü oyuncu küçük yaşlarından beri çok yakın arkadaş. Beraber büyüyen ikilinin çocukluk hayali oyunculuk olsa da ailelerinin yönlendirmeleriyle bambaşka alanlarda eğitim aldılar. Ama diplomayı alır almaz da kendi hayallerinin peşinden gittiler.

İyi ki de öyle yaptılar, artık ikisi de ülkenin en başarılı oyuncuları arasında sayılıyor. Hem komedide hem de dramda yeteneğini kanıtlayan bu isimlerden mahrum kalmak çok üzücü olurdu!

Özge Özpirinçci Uraz Kaygılaroğlu

Zorlu kariyer yolculuklarında her zaman yan yana olan ikili, çalışmaya ara verdikleri bu dönemde daha sık görüşmeye başladılar. Malum, setteki çalışma temposu ve süresi hayli fazla! Bu yüzden, oyuncular bir projeye başladığında genelde sadece rol arkadaşlarıyla ve ailesiyle vakit geçirebiliyor. İki dostun arasına da bu yüzden mesafeler girmişti. Ama Uraz Kaygılaroğlu’nun “Sefirin Kızı”ndan ayrılması ve “Kadın” dizisinin bitmesi, sıkı dostların bu mesafeyi kapatmasını sağladı!

“Yan gelip yatan köpek duruşu”

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci’nin doğallığa, spora ve özellikle yogaya verdiği önemi sağır sultan bile duydu. Çok enerjik biri olan Özge Özpirinçci, önceden yoga için “Dünyanın en sıkıcı şeyi” diyordu. Ama daha ilk yoga dersinde bu sözlerini yuttu! Artık okullarda beden eğitimi yerine yoga dersi verilmesi gerektiğini düşünüyor. Ama arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu onun bu hassasiyetini pek sallamıyor gibi!

Uraz Kaygılaroğlu, yoga matında verdiği poza “yan gelip yatan köpek duruşu” adını verdi. Malum, yogada köpek duruşları çok meşhur! Özge Özpirinçci, bu duruşa çok gülse de Uraz Kaygılaroğlu’na “Yogaya başlaman lazım” diye nutuk atmayı da ihmal etmemiştir diye düşünüyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz