Kardeşlerim’den Haber Var! Dizinin Harika’sı Gözde Türker Sosyal Medya Hesabından Duyurdu: Bundan Sonra…

Aleyna

Haberler

28 Haziran 2021

Kardeşlerim’den Haber Var! Dizinin Harika’sı Gözde Türker Sosyal Medya Hesabından Duyurdu: Bundan Sonra…

Kardeşlerim, yayınlandığı günden beri izleyenlerin gönlünü fethediyor. Sezon finali yapan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Dizi çok izlenince, oyuncular da sosyal medyada yakından takip ediliyor. Kardeşlerim’in sevilen oyuncularından Harika karakterine hayat veren Gözde Türker’in sosyal medya paylaşımları seyirci tarafından büyük ilgi görüyor.

Safiye Sultan Olarak Başladı

Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Safiye Sultan karakteri ile tanıdığımız Gözde Türker, bu diziden sonra Poyraz Karayel ve İstanbullu Gelin’de rol aldı. Son olarak Kardeşlerim’in Harikası olarak izlediğimiz güzel oyuncunun performansı, izleyenleri adeta büyüledi.

Şimdi Kardeşlerim’in Harikası

blank

Gözde Türker her ropörtajında canlandırdığı Harika karakterini çok sevdiğini söylüyor. Düşüncelerini “Kötü bir karakter olmasına rağmen insanların empati yapıp Harika’ya üzülmesi, anlaması, gülmesi ve sevmesi çok hoşuma gidiyor. Bu karakterin cazibesi tamamen hikayesinde gizli. O hikayeyi insanlara doğru hissettirebildiysem ne mutlu bana” cümleleriyle aktarıyor.

blank

Güzel oyuncu Kardeşlerim’in genç oyuncular için kendini göstermek anlamında büyük bir şans olduğunu düşünüyor. Tüm çekimler boyunca kendisini en çok zorlayan sahnenin Harika’nın babasının öldüğü sahne olduğunu söyleyen Gözde Türker duygularını “Tüm günün son sahnesiydi. Duygu olarak çok ağır ve güçlü bir sahneydi.” şeklinde ifade ediyor.

Evlilik İçin Gün Sayıyor

blank

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Anıl Güler’in evlilik teklifine “evet” diyen ve ardından nişanlanan Gözde Türker, evlilik için gün sayıyor. Pandemi dolayısıyla birçok kere düğün planını ertelediklerini belirten genç oyuncu, Temmuz ayında dünyaevine gireceğini söylüyor.

On Parmağında On Marifet

Güzeller güzeli Gözde Türker’in marifetleri oyunculukla bitmiyor. Türker aynı zamanda harika tango yapıyor! Arjantin Tango Eğitmeni Hakan Ayaklı’dan ders alan Gözde Türker, fırsat buldukça düzenlenen tango gecelerine katılıyor. Oyunculuk ve danstan sonra genç oyuncu şimdi de youtuber oluyor!

Youtuber Oluyor!

blank

Bu gün sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla youtube için çektiği ilk videonun kurgu aşamasında olduğunu belirten Gözde Türker’in video içeriklerinin ne ile ilgili olacağı bir hayli merak ediliyor. Ünlü oyuncu Youtube’da açacağı yeni kanalında dans vİdeoları mı yayınlayacak yoksa Vlog tarzında paylaşımlar mı yapacak, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz