Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’ya “Penis” Göndermesi, Hande Erçel’in Büyük Sırrı, Şeyma Subaşı’nın Milyonluk Yüzüğü!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

5 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’ya “Penis” Göndermesi, Hande Erçel’in Büyük Sırrı, Şeyma Subaşı’nın Milyonluk Yüzüğü!

Dedikodu kazanını bugün de fokurtmaya başladık! Bakalım 5 Haziran Cumartesi günü en çok kimler konuşulmuş, magazin gündeminde neler yaşanmış?

1. Hande Erçel’in Vogue Çekimleri Herkesi Büyüledi!

Güzel oyuncu Hande Erçel, bir süredir Bodrum’da bir dergi için çekim yapıyordu. Bugün o derginin Vogue olduğu ortaya çıktı! Güzel oyuncu hem güzelliğiyle hem de fiziğiyle herkesi büyülemeyi başardı! Hatta kendisiyle ilgili sırlarını da açıkladı; “Sanırım çok yakınlarım dışında kimse üzgün olduğum zamanlarda çok fazla güldüğümü, saçmaladığımı bilmez. Gece denize girmek ve hiç durmadan dans etmek, sorunlarımın üstesinden gelebilmek için kullandığım yöntemlerden bazıları.” Bu arada detaylar için:

2. Erkan Petekkaya’nın Kerimcan Durmaz ve Acun Ilıcalı Çıkışı Güne Damgasını Vurdu!

Bugüne damgasını vuran ise Erkan Petekkaya’nın Acun Ilıcaı ve Kerimcan Durmaz çıkışı oldu! TV8’de yayınlanan Müzik Ödüllerinde Kerimcan Durmaz’ın ödül almasını sindiremeyen Erkan Petekkaya Instagram’dan gönderiler paylaşarak zehir zemberek açıklamalar yaptı; “Bu kişi cinsel organını sizin gözünüze soktu. Sizin gözlerinize helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz kötü kişilerdiniz. Ayrıca, herkesin tercihi kendine. Acun Bey yuh size. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi yuh… Silinmez. Hiç kimse cinsel organını THY (Türk Hava Yolları) masasına koyamaz. Yok öyle bir şey yok. Herkesin hayatı, kendine saygımız var. Ama örnek olunamaz. Mümkün değil. Değil.” Bu arada detaylar için:

3. Şeyma Subaşı’nın Yüzüğü Milyonlukmuş!

Geçtiğimiz günlerde milli eniştemiz Meedo’dan evlilik teklifi alan Şeyma Subaşı’nın tektaşının 800 bin TL olduğu iddia edilmişti. Kendisi hakkında çıkan haberlere yanıt vermeyen Şeyma, tektaşının “ucuz” olduğu haberlerini görünce dayanamadı ve üstü kapalı bir şekilde yüzüğünün çok daha pahalı olduğunu söyledi. Sosyal medya kurtlarının araştırmalarına göre ise Şeyma’nın yüzüğü tam 8 milyon 862 bin TL! Şeyma kızmakta haklıymış arkadaşlar!

4. Aygün Aydın Yine Hakan Sabancı’ya Nefret Kustu!

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Aygün Aydın yine Hakan Sabancı’ya nefret kustu; “Seni de… Gelmişini de…. Geçmişini de… Yaratıcının seni karşıma çıkarttığını güne de… seni seven aklımı da kalbimi de s… Ağzına s*çtığımın a…. Bi daha bu p… hakkında bana tek bir kelime dahi söylemeyin ne b*k yiyorsa yesin!! Zerre umrumda değil bu saatten sonra! Benim için konu burada kapanmıştır! Nokta. Midesiz, arsız, haysiyetsiz! İnsanda bir ar damarı olur, insan biraz duracağı yeri bilir ya. Kardeşinin şeyi bile yükselmek.. Ya ben böyle bir insanıh hak edecek ne günah işledim acaba? Yaratıcıya tek sorum bu iğrenç pislik herif! Alın iki paralık meshebi geniş haysiyetinizi defolun gidin hayatımdan, aklımdan, kalbimden! İyi niyetimden böyle insan türlüleri benim için gerçekten çok fazla. Çok fazla bu genişlik benim için!” Bu arada detaylar için:

5. Kubilay Aka’nın Açıklamaları Olay Oldu!

Ünlü oyuncu Kubilay Aka, bugün Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu; “Kariyerimi gölgeleyecek kadar yakışıklı değilim, belki bir serinlik yaratabilirim. Bana genelde şeytan tüyüm olduğunu söylerler. Çünkü jön oynadığın zaman sana hep jön gözüyle bakılıyor. Ben bu jön rollerinin yanı sıra korkak birini de, eşcinsel bir karakteri de, deliyi de oynamak isterim.” açıklamasını yaptı.

6. Murat Gezer O Kazadan 3 Yıl Sonra Evlendi!

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Murat Gezer, 2018 yılında nişanlısı Mina Başaran’ı nikahlarına bir ay kala uçak kazasında kaybetmişti. Bekarlığa veda partisi dönüşünde İran’da kaza yapan uçaktan sağ çıkan olmadı. 2,5 senedir nişanlısının yasını tutan Murat Gezer, dün akşam Nazlı Çarmıklı’nın ailesinin Beylerbeyi’ndeki yalısının bahçesinde düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz