Hacı Sabancı’nın 3 Milyon TL’lik Saati Takipçilerine Hayatı Sorgulatırken O İsimlerden Biri de Şarkıcı Hatice Oldu!

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Hacı Sabancı’nın 3 Milyon TL’lik Saati Takipçilerine Hayatı Sorgulatırken O İsimlerden Biri de Şarkıcı Hatice Oldu!

Türkiye’nin en ünlü ve varlıklı ailelerinden olan Sabancı ailesinden Hacı Sabancı, geçtiğimiz günlerde 3 yıllık sevgilisi Nazlı Kayı’ya 10 karatlık bir tektaş pırlanta ile evlenme teklifi etmişti! Sevgilisi Nazlı Kayı için kesenin ağzını açtığı konuşulan Hacı Sabancı, bu sefer de saat koleksiyonu için kesenin ağzını bayaaaa bir açtı! Tabii bu haber sosyal medyada duyulmaya başlanınca, sosyal medya kullancılarını kendi hayatlarını sorgulamaya başladı. Hacı Sabancı’nı saatini kendine dert eden bir isim de şarkıcı Hatice oldu!

Hacı Sabancı’dan 3 milyon TL’lik saat!

Ünlü iş adamı Hacı Sabancı; her attığı story, her aldığı ürünle adından söz ettirmeyi başarıyor. Türkiye’nin en ünlü ailesinde dünyaya gelince bu durum normal karşılanıyor tabii.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Nazlı Kayı ile evlenme kararı alan Hacı Sabancı, sevgilisi Nazlı Kayı’ya 10 karatlık tektaş ile evlenme teklif etti! Nazlı Kayı ise, Instagram’da story ya da gönderi paylaşırken ve paparazileri görünce yüzüğünü saklama gereği hissediyor olacak ki; meşhur yüzüğü henüz göremedik! Aslında, ünlüler arasında yüzük savaşları çok meşhurdur, herkes “Kıymetlimiss” moduna girerek yüzüğünü göstermeye çalışır ama Sabancı ailesine gelin gidince yüzük göstermek görgüsüzlük olarak algılanıyor sanırım.

Hacı Sabancı saat

Bu olayın ardından saat koleksiyonu ile nam salan Hacı Sabancı; ünlü bir markanın sadece 700 tane ürettiği özel tasarım bir saatine, tam tamına 3 milyon 145 bin TL vererek satın aldı! Patek Philippe’in 2014 yılında 40. yaşına özel tasarladığı bu saat, Kanyon’da özel bir saatçinin eline geçince hemen Hacı Sabancı’ya haber vermiş ve Hacı Bey’de bu fırsatı kaçırmayarak saati satın almış!

Sosyal Medyada Olay Oldu!

Patek Philippe Nautilus Platinum 40th Anniversary isimli bu saat, sosyal medyada gündem oldu. Hacı Sabancı’nın 4 milyon TL ödediğini öğrenen sosyal medya kullanıcıları kendi hayatlarını sorgulamaya başladı! Hayatını sorgulamaya başlayan kişilerden biri de tanıdık bir simaydı, şarkıcı Hatice! Intagram’ı aktif olarak kullanan Hatice; Hacı Sabancı’nın bu haberini paylaşan bir Instagram sayfasının altında “Ne hayatlar var!” mesajı içeren esprili bir yorum yaptı:

Hatice yorum
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz