Kaan Yıldırım “Hadise’den” Sonra İlk Fotoğrafını Paylaştı: Yorumları Kapatması ise Kafaları Karıştırdı!

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Kaan Yıldırım “Hadise’den” Sonra İlk Fotoğrafını Paylaştı: Yorumları Kapatması ise Kafaları Karıştırdı!

2020’nin en gözde çiftlerinden olan Hadise ve Kaan Yıldırım geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını açıkladılar! Aslında açıklama sadece Hadise’den geldi. Hadise’nin yaptığı açıklamada, kalbinin kırık olduğunu anlayan takipçileri Kaan Yıldırım yüzünden ayrıldıklarını iddia etti.

Hadise ve Hülya Açıkgöz

Bu olayların üzerine, Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’ün aynı gün “boynuzlu” şeytan efekti ile Instagram’dan story paylaşması, Kaan Yıldırım’ın Hadise’yi aldattığına yorumlandı! Ancak, bu iddialara Hülya Açıkgöz’den jet bir yalanlama geldi: “Paylaştığım storynin Hadise ile ilgisi yok, biz bir aileyiz” dedi. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Hadise ve ablaları fena halde kavga etmiş, neredeyse kanlı bıçaklı olmuştu!

Kaan Yıldırım Ayrılık İddiasını Yalanlamıştı!

kaan yıldırım ve hadise

Aslında ayrılık iddiaları Hadise’nin Koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından ortaya atılmaya başlanmıştı. Bunun da sebebi, Kaan Yıldırım ile aynı evde yaşayan Hadise, Koronavirüs olduktan sonra kendi evine geçmiş ve hastalığı orada geçirmişti. Evleri ayıran ikilinin, ilişkilerini sonlandırarak yollarını da ayırdıkları iddia edildi. Ancak Kaan Yıldırım, Hadise ile romantik bir story atarak bu iddiaları yalanlamıştı.

Hadise’den Atak!

Hadise Açıklama

Birkaç gün sonra ne olduysa, Hadise Instagram hesabından “İlişkiyi bitirdim” diyerek bir açıklama yayınladı. Bu açıklamanın ardından Kaan Yıldırım yakın çevresine, “Hadise çok fevri davrandı, aramızda çözülmeyecek bir şey yoktu!” dediğini öğrendik.

Hadise ve benek

Hadise’nin bu tavrına çok sinirlenen Kaan Yıldırım; şöförüyle birlikte Hadise’nin bütün eşyalarını, kendine aldığı hediyeleri hatta Benek’e aldığı tasmayı bile geri gönderdi! Anlaşılan 10 aylık bu ilişkinin artık geri dönüşü olması pek mümkün değil. Taraflar birbirine çok kızgın ve kırgın!

Hülya Açıkgöz’den “Aldatıldı” İddiası!

Hülya Açıkgöz

Hadise’nin ablası, Hülya Açıkgöz’ün bütün bu olayların üzerine “boynuzlu” şeytan efekti ile video paylaşması Hadise’nin aldatılmasına gönderme olarak algılandı ancak Hülya Açıkgöz “Biz bir aileyiz!” diyerek iddialar reddetti!

Ayrılık Sonrası İlk Paylaşım!

Hadise ile ilişkilerine son verdikten sonra, Kaan Yıldırım’dan ilk Instagram paylaşımı geldi! Siyah beyaz bir fotoğraf paylaşan oyuncu, fotoğrafa hiçbir açıklama eklemedi ve takipçilerinden yorum gelmesin diye yorumları da kapattı. Kaan Yıldırım’ın bu hamlesi herkeste soru işaretine neden oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz