OT Dergisine Konuşan Yıldız Tilbe Samimi İtiraflarda Bulundu: “Şimdi Seksin Adını Aşk Koydular!”

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

OT Dergisine Konuşan Yıldız Tilbe Samimi İtiraflarda Bulundu: “Şimdi Seksin Adını Aşk Koydular!”

Şarkılarıyla ve olaylı açıklamalarıyla her daim gündem olabilen isimlerden biri Yıldız Tilbe. Özellikle şarkılarının meftunu çok! Her aşk acısı çeken kendini Yıldız Tilbe’nin şarkılarında buluyor. Güçlü sesinin yanına, söz yazarlığı ve besteciliği de eklenince Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından biri haline geliyor Yıldız Tilbe!

Koronavirüs Pandemi Tweeti!

Bir süredir yeni şarkı çıkartmayan Yıldız Tilbe, özellikle Twitter’da attığı tweetlerle herkesin aklını karıştıyor! Özellikle Koronavirüs pandemi sırasında “maske takmak ve aşı olmak istemiyorum” çıkışıyla herkesi şaşırtmıştı!

Arada sırada bu tarz garip tweetler de atmıyor değil Yıldız Tilbe:

“Aşk Acısı Korkunç Bir Şey!”

Geçtiğimiz günlerde “OT” dergisine röportaj veren Yıldız Tilbe, uzun süre gündemi meşgul edecek açıklamalarda bulundu!

Şarkı söylemeye 1990 yılında bir pavyonda başlayan Yıldız Tilbe’nin sahne adı o zamanlar Gülen’miş! “Patronum Cengiz Abi, ‘Sana gülmek çok yakışıyor’ dedi. Sahne adımı ‘Gülen’ koydu. Sonra Sezen Aksu ile tanıştım. İzmir’e beni dinlemeye geldi. 9 ay boyunca vokalistliğini yaptım” açıklamasıyla şarkıcılığa nasıl başladığını anlattı OT dergisinde.

Açıklamanın devamı ise oldukça çarpıcı! “En iyi gençken aşık oluyorsun çünkü en algılamadığın zaman. Büyüyünce o işin kurnazı oluyorsun. Aşk acısı korkunç bir şey. Şimdi seksin adını aşk koydular. Canları çekmeyince ‘Aşkım bitti’ diyorlar. Yok böyle bir şey.” diyerek kendisinin çok acılar çektini anlattı Yıldız Tilbe. Herkesi derinden etkileyen şarkıları kolay ortaya çıkmamış demek ki.

“Daha Okurken Ben Komaya Giriyorum!”

Yıldız Tilbe Uzay Heparı ve Sezen Aksu

Bir dönem Sezen Aksu’nun vokalistliği yapan Yıldız Tilbe, o dönemler Sezen Aksu ile yakın arkadaştı. O yıllarda Sezen Aksu ve Uzay Heparı ile olan bir anısını şöyle anlatıyor: “Yıllar önce yeni bir şarkım vardı. Sezen’e dinlettim ‘Uzay Heparı’ya git, bunu düzenlesin’ dedi. Uzay o hafta öldü. Daha önceden yazdığım, gençler intihar etmesin diye attığım şarkılarım var. Daha okurken ben komaya giriyorum” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz