Haciz Sonrası Demet Akalın’ın El Uzattığı Çılgın Sedat Futbolculuk Bile Yapmış

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Haciz Sonrası Demet Akalın’ın El Uzattığı Çılgın Sedat Futbolculuk Bile Yapmış

Herkesin Çılgın Sedat olarak tanıdığı Sedat Kapurtu, geçirdiği zor günler yüzünden gündemde. Önce evinde yangın çıkan sanatçı, sonrasında ise borçları yüzünden icralık oldu. Aldığı kötü haberlerle sevenlerini üzen şarkıcının geçmişinde futbolculuk dahil yapmadığı şey yok.

2017 Survivor’dan tanınan Çılgın Sedat’ın Beylikdüzü’ndeki villasında birkaç gün önce yangın çıktı. Yangının çıktığı sırada evde olmayan şarkıcı, daha sonra evine gelip tüm evinin kül olduğunu görünce perişan oldu.

blank

Yangında evini kaybeden Çılgın Sedat, bu şoku atlatmaya çalışırken kötü bir haber daha aldı. Ünlü şarkıcı bu zor günlerinde borçları tarafından icra gönderildi. Peş peşe kötü haberlerle sarsılan Çılgın Sedat’a neyse ki yardım gecikmedi.

“Ben O Durumun Ne Demek Olduğunu Çok İyi Bilirim.”

blank

Demet Akalın sunuculuk yaptığı programda Alişan ile beraber Çılgın Sedat’a destek olacaklarını söyledi. Şarkıcının zor günlerinde haciz günderilmesine tepki gösteren Akalın, tüm icra borcunu ödeyeceğini açıkladı.

Geçmişte Okan Kurt’un borçları sebebiyle icralık olan Demet Akalın, “Bakmayın böyle görgüsüz gibi gözüktüğüme. Ben onları çok iyi anlıyorum.” diye açıkladı. Dardan anladığını belirten Akalın, “Ben O Durumun Ne Demek Olduğunu Çok İyi Bilirim.” diye ekledi.

Yapmadığı Şey Yok

blank

Aldığı kötü haberler yüzünden gündeme gelen Çılgın Sedat’ın hayatı şarkıcının hayranları tarafından merak edilmeye başlandı. Geçmişinde futbolculuk, müzisyenlik, oyunculuk yapan ünlü sanatçıyı Survivor’da da izlemiştik. Birçok müzik aletini çalabilen ve başarılı sporcu geçmişi olan Çılgın Sedat’ın kariyer yolculuğuna gelin beraber bakalım.

Göz Dolduran Müzik Geçmişi

blank

1 Kasım 1973’de, İstanbul’da dünyaya gelen sanatçı, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde dört sene eğitim aldı. Tar ve cümbüş çalarak müziğe başlayan ünlü şarkıcı; bağlama, kanun, bateri, davul ve klavye çalabiliyor.

Futbolculuk Bile Yaptı

blank

Çılgın Sedat’ın sadece müziğe değil spora da büyük bir ilgisi ve yeteneği var. Zeytinburnuspor’da profesyonel kariyerine başlayan Çılgın Sedat, 2011 yılında futbolculuğu bıraktı. Futbolun yanında tekvando, karate, kick boks gibi sporlarla ilgilenen ünlü yıldız, ayrıca Muay Thai hakemi.

Ekranlardan da Uzak Kalmadı

blank

Başarılı bir spor geçmişi ve müzik kariyeri olan sanatçı, ekranlardan uzak kalmadı. 2014 yılında “Çılgın Sedat ile Çılgın Show” adında bir program sunan sanatçı her pazartesi sevenleriyle buluştu.

blank

Çılgın Sedat, 2005 yılında iki çocuğunun annesi Özlem Karputu ile dünyaevine girdi. Özlem Karputu ile İlker Ayrık’ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir”e katılan sanatçı, izleyenleri oldukça eğlendirmişti.

blank

Lazkit, Benim Adım Osssman, Koçero gibi filmlerde de başarılı bir performans sergileyen sanatçı, 2017 yılında Survivor programına katıldı. Ünlüler takımında yarışan Çılgın Sedat, 63. günde adaya veda etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz