Ezgi Mola Hastası Olduğu Jason Statham’ı Göremeyince Kendini Arabeske Vurdu: “Bugün çok yakındık…”

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Ezgi Mola Hastası Olduğu Jason Statham’ı Göremeyince Kendini Arabeske Vurdu: “Bugün çok yakındık…”

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, hayranı olduğu Jason Statham’ı göremeyince kendini arabeske vurdu. Bu paylaşımı takipçilerini çok güldürdü.

Ezgi Mola

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, ülkenin en beğenilen isimlerinden biri. Bu popülerlikte samimiyeti, mizah yeteneği ve sıra dışı oyunculuk performansının etkisi büyük. Ama en büyük faktör “bizden biri” olmasında yatıyor! Türkiye’nin en çok tanınan isimlerinden olmasına rağmen üzerinde yıldız egosunun zerresini göremiyoruz.

Ünlü Aşığı Ezgi Mola!

Ezgi Mola

Ezgi Mola’nın yakın arkadaşlarını konuk ettiği “Tanınmış Kişileri Seviyorum” diye bir YouTube programı bile var! Kendisine rahatça “Ben ünlü aşığıyımdır” deyip ünlülerin peşinde koşarken başına gelenleri komplekssizce anlatabiliyor.

Ama Ezgi Mola’nın “tanınmış kişi” hayranlığından en çok mağdur alan kişi Sezen Aksu değil, dünyaca ünlü oyuncu Jason Statham!

Instagram’dan Yürüdü

Ezgi Mola Jason Statham

Ezgi Mola’nın sosyal medya profilleri bedava bir stand-up gösterisi gibi! Ama bugüne kadar insanları en çok güldürdüğü şeylerden biri Jason Statham’a Instagram’dan yürümesi oldu!

Ezgi Mola Jason Statham

Ezgi Mola’nın “paşası” Jason Statham tek yorumla kurtulamadı tabii ki!

Ezgi Mola Jason Statham

Mizah show bu kadarla da kalmadı!

Ezgi Mola Jason Statham

Ezgi Mola, buna benzer onlarca yorum daha yaptı ve sosyal medyanın diline düştü. Jason Statham, yeni filmi için Türkiye’ye gelince akla ilk gelen isim tabii ki Ezgi Mola oldu!

“Elimde fotoğrafın…”

Ezgi Mola

Ezgi Mola, Jason Statham’ın Türkiye’ye geleceğini ilk öğrendiğinde “Haberim var, görüşeceğiz” diyerek esprili videolar paylaşmıştı. Ama bu kez paylaştığı video arabesk doluydu.

Jason Statham Emine Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan

Çünkü dün Jason Statham bir açılış için İstanbul’a geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününü bile kutladı. Ama Ezgi Mola dibine kadar gelen Jason Statham’ı göremedi!

Meğer Ezgi Mola’nın “Jason-Ezgi” temalı özel eşyaları bile varmış. Bergen’in “Elimde Duran Fotoğrafın” şarkısıyla kederlenmek için en uygun manzara da buydu tabii ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz