Alişan ve Buse Varol’un Evinde Olay Var! Minik Burak Demet Akalın’ı Çok Sevse de Okan Kurt’u Hiç Sevmiyormuş

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Alişan ve Buse Varol’un Evinde Olay Var! Minik Burak Demet Akalın’ı Çok Sevse de Okan Kurt’u Hiç Sevmiyormuş

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol, bugünlerde ikinci çocukları Eliz’e kavuşmanın heyecanını yaşıyor. Eliz için özel “oryantal ninni” bile söylüyorlar!

Alişan ve Buse Varol

Ünlü şarkıcı Alişan, 2018 yılında hayatının aşkı Buse Varol’la bir dizi setinde karşılaştı ve çift birkaç ay içinde evlilik kararı aldı. Mutlu aşıklar, 2019’da da oğulları Burak’a kavuşarak mutluluk sarhoşu oldu. Çiftin hayatında her şey aynı hızla gelişmeye devam etti! 2 hafta önce de kızları Eliz dünyaya geldi. Buse Varol, 3. çocuğu yapmayı düşündüklerini de açıkladı.

Alişan Buse Varol Burak Eliz

Planlarda 3. bir çocuk olduğu kesin ama mutlu aile şimdilerde yeni hayatlarına adapte olmaya çalışıyor. Burak, abi olmaya hazırlıklı olsa da banyo yapan kardeşinin tadına bakmak isteyecek kadar küçük ne de olsa!

Eliz’e henüz Alişan da adapte olamadı. Kızına çok iyi baksa da sürekli “kız babası” triplerine giriyor!

“Biri var diyecek”

Alişan sık sık “kız babası” temalı paylaşımlar yapıyor. Geçtiğimiz hafta muhabirlere de bu konudaki duygularını uzun uzun anlattı. “Kız babası olmak çok değişik bir duygu” diyen Alişan, kızını kucağına alınca onun geleceğini düşündüğünü söyledi. “Bir gün gelecek karşıma ‘Baba birisi var’ diyecek. Şimdiden bunları düşünür oldum” diyen ünlü şarkıcı, neyse ki durumu abarttığının farkına vardı! Yine de bugün yeni bir “kız babası” paylaşımı geldi.

“Oryantal Ninni” Söylediler

Alişan ve Buse Varol

Alişan, kızları Eliz’i uyutmaya çalışan Buse Varol’un bir videosunu paylaştı. “Kız çocuğuna tabii ki oryantal ninni olur” diyerek cinsiyet kalıplarını yeniden üretmeyi de ihmal etmedi!

Okan Kurt’u Sevmiyormuş!

Alişan ve Burak

Eliz uyumaya çalışırken, abisi Burak da bahçede futbol oynadı. Buse Varol, oğlunun sevimli anlarını da “Burkiimm” diyerek paylaştı. Daha sonra içeri giren Burak, babasının oynadığı fenomen dizi “Cennet Mahallesi”nin şarkısı eşliğinde boya yapmaya başladı. Boya yaparken de Demet Akalın’ı çok sevdiğini ama Okan Kurt’tan hazzetmediğini söyledi!

Demet Akalın da minik Burak’a böyle teşekkür etti.

Demet Akalın Alişan Burak

Bu mutlu aileye güzel bir hafta sonu diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz