Saçları Yüzünden Çok Eleştirilmişti! Özge Özpirinçci Beyaz Saçlarıyla İlgili Konuştu: “Bu bir dayatma!”

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Saçları Yüzünden Çok Eleştirilmişti! Özge Özpirinçci Beyaz Saçlarıyla İlgili Konuştu: “Bu bir dayatma!”

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, çok eleştirilen beyaz saçlarıyla ilgili aldığı eleştirilere ilk kez yanıt verdi. Özpirinçci, bu eleştirileri kadına dayatılan bir baskı olarak yorumladı.

Özge Özpirinçci

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, 2008 yılından beri dizilerde başrol oynasa da şansı 2015’te başlayan romantik komedi dizisi “Aşk Yeniden” sayesinde döndü diyebiliriz. Bu diziyle komedi yeteneğini kanıtlayan ünlü oyuncu, sonraki projesi “Kadın” dizisinde karşımıza bambaşka bir halde çıktı. İki çocuğunu tek başına büyüten, hastalıklarla boğuşan ve her şeye rağmen hayata tutunan Bahar’ın hikayesi milyonları ekran başına çiviledi.

Özge Özpirinçci, “Kadın” sayesinde oyunculuk yeteneğini herkese ispatlarken pek çok ödül de kazandı. O artık ülkenin en popüler simalarından biri! Ama ünlü isimlere yapılan kıyasıya eleştiriler, söz konusu Özge Özpirinçci olunca daha da acımasız oluyor. Çünkü o belirli kalıplara uymayı reddediyor!

Saçları Herkesin Dilinde

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, işini başarıyla yapan, özel hayatında yıllardır mutlu bir ilişki yaşayan ve herkese yardım eli uzatan biri. Bu yüzden onu kişiliğinden ya da işinden değil fiziği üzerinden vurmayı tercih ediyorlar! Ünlü oyuncu, onu tanıdığımız ilk günden beri sportif, doğal ve enerjik biri.

Özge Özpirinçci

Arada bir botoks yaptırdığını söylese de kıyafet ve kozmetik için pek para harcamıyor. Makyajsız bir şekilde 3 sezon başrol oynayan biri sonuçta!

Özge Özpirinçci’nin doğallıkla ilgili son hamlesi de beyazlaşan saçlarını boyatmamak oldu. Ama bu kadarı izleyicilere biraz fazla geldi! Ünlü oyuncu, aylardır “bakımsızlık“, “saygısızlık” ve “paspallık” ile itham ediliyor. O da sonunda konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

“Kendim olmayı tercih ettim”

Özge Özpirinçci

Özge Özpirinçci, saçı konusunda toplumun yapıştırdığı etiketlere meydan okuyan ve tercihlerinin arkasında duran #EzberlerinÖtesinde hareketinin yüzü oldu. Daha doğru bir tercih olamazdı!

Ünlü oyuncu, saçları konusunda hem toplumun belli kesimlerinden hem de sektörden çok eleştiri aldığını söyledi. “Saçlar konusunda kalıplara uyma zorunluluğu, kadına dayatılan pek çok baskıdan biri” diyen Özge Özpirinçci, “Bu baskı karşısında kendim olmayı ve doğal kalmayı tercih ettim. Saçlarımı da doğal akışına bıraktım” sözleriyle durumu açıkladı ve ekledi: “Her birimiz kendimizi nasıl iyi hissediyorsak öyle güzeliz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz