Hadise Baharı Getirdi! Exxen’in Yeni Programı O Ses Rap’in Güzel Jurisi Yeni Tarzıyla Gündem Oldu

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Hadise Baharı Getirdi! Exxen’in Yeni Programı O Ses Rap’in Güzel Jurisi Yeni Tarzıyla Gündem Oldu

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak O Ses Rap’in jüri üyelerinden Hadise yeni tarzıyla sosyal medyada olay oldu. Taşlı boyfriend kot pantolonuyla kombinlediği ceket ile baharı çoktan getirmiş gibi gözüküyor.

hadise- o ses rap-acun ılıcalı-exxen

Acun Ilıcalı’nın merakle beklenen yeni projesi O Ses Rap için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Exxen platformunda yayınlanacak olan O Ses Türkiye jüri koltuğunda ise Hadise, Mero, Murda ve Eypio oturuyor.

hadise- o ses rap-acun ılıcalı-exxen

Bildiğiniz gibi Hadise, bir süredir Kaan Yıldırım ile ilişkisinden dolayı gündemden düşmüyor. Kariyerine de tam gaz devam eden güzel şarkıcı Exxen’de yayınlanacak O Ses Rap için sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

“Rap Müzik ile Senin Ne Alakan Var?”

O Ses Türkiye Rap programının jüri üyelerinden olan Hadise, çokça eleştiri almış ve yarışma için alakasız bulunmuştu. Eypio, Murda ve Mero ile birlikte jüri kotuğuna oturacak olan Hadise, “Rap müzik ile senin ne alakan var?” eleştirilerine Instagram’dan yanıt verdi.

“Biz Buradayız” şarkısını paylaşan Hadise, hip hop kültürüne olan bağını herkese kanıtladı. “Taşlar tene gelse, cana değmez!” diye paylaşımına not düşen güzel şarkıcı, tarzıyla da rap dünyasını sallayacağa benziyor.

O Ses Rap’in Güzel Jürisi Feminen Tarzından Vazgeçmiyor

O Ses Rap için imajını yenileyen Hadise, sosyal medyada dikkat çekti. Hayranları tarafından büyük beğeni alan güzel şarkıcı, hafif dalgalı saçları ve toprak tonlarındaki makyajıyla herkesten tam not aldı.

Taşlı ve yırtık boyfriend kot pantolonuyla boy gösteren güzel şarkıcı, pantolonunun paçalarını katlayarak hip hop stilini iyice güçlendirmiş. Üstüne giydiği üniformadan ilham alan ceketini, altın sarısı stiletto ile kombinleyen yıldız şarkıcı bahara da O Ses Rap’e de hazır gözüküyor.

Benzer Haberler

Kader 12 Mart 2021

Sizi çok seviyorum ❤️🇹🇷♥️

Songül 14 Mart 2021

Çok güzesiniz

Yorum Yaz