Kanal D Yaz Dizileri İçin Hızını Artırdı! Aşkın Tarifi’ni Yazacak İsimlerden Birisi Kadir Doğulu Oldu

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Kanal D Yaz Dizileri İçin Hızını Artırdı! Aşkın Tarifi’ni Yazacak İsimlerden Birisi Kadir Doğulu Oldu

Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde yapım şirketleri ve kanallar da yazlık planlarını yapmaya başladı. Yaz ayları ile birlikte televizyon dizileri sezon finallerini yapar yapmaz yepyeni cıvıl cılvıl yaz dizileri seyircileri için hazırlanıyor. İşte bunlardan birisi, Aşkın Tarifi!

Kadir Doğulu: “Attık İmzayı!”

Henüz diziye dair çok fazla bilgi olmasa da bugünlerde start için çalışmalara hız verilmiş görünüyor. NTC Medya Yapımcılık tarafından yapıma hazırlanan dizi için bugün Kadir Doğulu ile imzalar atıldı. Anlaşmayı imzaladığını kişisel Instagram hesabından yayınlayan Kadir Doğulu ” Attık imzayı, çok yakında Kanal D ekranlarında görüşmek üzere” şeklinde bir yorumla bu gelişmeyi takipçilerine duyurdu.

Kadir Doğulu

Neslihan Atagül ile evli olan ünlü sanatçı Kadir Doğulu’nun yer aldığı ilk büyük proje 2010 yılında yine Kanal D ekranlarında başlayan Küçük Sırlar’dı. Daha sonra Star TV’de yayınlanmaya devam eden Küçük Sırlar’ın ardından Gani Müjde’nin yazdığı ve Show TV’de gösterime giren Pis Yedili adlı dizide başrolde yer aldı. Sonrasında diziden ayrılarak önce Fox TV’de başlayıp sonra Show TV’ye geçen Fatih Harbiye dizisinde Macit rolünde gördük sanatçıyı. Ardından Sevdam Alabora’nın Gökhan’ı olan oyuncu daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Mehmet Giray Han olarak karşımıza çıktı. Son olarak da Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Alper rolü ile ekranlarda boy gösterdi.

NTC Medya

blank

Medya sektöründe hizmet veren ve Mehmet Yiğit Alp tarafından kurulan NTC Medyayı daha önceden birçok projeye attığı imza ile tanıyoruz. Yapım şirketinin son dönem projeleri arasında Akıncı, Şans Kapıyı Çalınca, Maria ile Mustafa, Zengin ve Yoksul, Can Kırıkları, Kırgın Çiçekler, Adı: Zehra, Aşk ve Mavi gibi yapımlar geliyor. Ancak NTC Yapım’ı ilk kez 2010 yılı yapımı olan Yerden Yüksek’le tanıyoruz. Ardından Sen de Gitme, Karakol, Anneler ile Kızları, Kardeş Payı gibi önemli projeler de NTC Yapım imzası ile seyircilerle buluşmuştu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz