Masumlar Apartmanı’nın En Büyük Hayranı! Demet Akalın Ezgi Mola’ya Çiçek Yolladı ve Bir Ricada Bulundu

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Masumlar Apartmanı’nın En Büyük Hayranı! Demet Akalın Ezgi Mola’ya Çiçek Yolladı ve Bir Ricada Bulundu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın en büyük hayranlarından biri. Dizinin Safiye’si Ezgi Mola’ya gönderdiği çiçek de bunun bir göstergesi!

Masumlar Apartmanı Kırmızı Oda

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, sıra dışı konusu ve “Şampiyonlar Ligi” gibi oyuncu kadrosuyla herkesin kalbini kazandı. Bu sezonun en çok tutan işlerinden “Kırmızı Oda” gibi, bu dizi de psikoloji temalı. Ama “Kırmızı Oda” terapi ve iyileşme sürecine odaklanırken, bu dizide rahatsızlıkları giderek artan karakterleri izliyoruz.

Masumlar Apartmanı

Sevgisiz büyüyen ve travmalarla boğuşan aile üyelerini anlatan “Masumlar Apartmanı”, son haftalarda biraz kan kaybetse de, hala sezonun en çok izlenen dizilerinden biri. Dizinin en sadık takipçilerinden biri de ünlü şarkıcı Demet Akalın!

Hiç Kaçırmadan İzliyor

Demet Akalın

Demet Akalın, yazım hataları kadar televizyonda izlediği şeyleri Instagram’dan paylaşıp yorum yapmasıyla da meşhur! En çok izlediği ve yorum yaptığı işler de “Survivor” ve “Masumlar Apartmanı”. Ünlü şarkıcı, bazen Twitter’ı da dizi ekibine seslenmek için kullanıyor!

Gördüğünüz gibi, Demet Akalın bölüm sonlarında yaptığı paylaşımlarla aslında tüm izleyicilerin sesi oluyor! İzleyici kitlesinin en büyük isteği, senaristlerin drama bir son verip karakterlerin iyileşme sürecini başlatması. Demet Akalın da bu isteğini tekrar vurguladı ama bu kez bambaşka bir yöntemle!

Ezgi Mola’ya Çiçek Gönderdi

Ezgi Mola Demet Akalın

Demet Akalın ve Ezgi Mola, zaman zaman birbirlerine sosyal medyadan laf atıyor ya da birbirlerinin işlerine destek oluyor. Ezgi Mola da “Masumlar Apartmanı”nın eşsiz karakteri Safiye’yi oynadığı için, Demet Akalın aslında son aylarda onun için iyi bir tanıtım yapmış oldu!

Demet Akalın Ezgi Mola story

Ama ünlü şarkıcı “Masumlar Apartmanı” ekibine seslenmek için bu kez daha zarif bir yol denedi. Ezgi Mola’ya bir buket çiçek yolladı. Notta da yine tüm “Masumlar Apartmanı” izleyicilerinin sesi oldu: “Ağlatmaman dileğiyle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz