Berfu Yenenler Instagram’da Yaptığı Paylaşımla Hayranlarını Endişelendirdi: Alçıdaki Ayağı Görenler Korktu!

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Berfu Yenenler Instagram’da Yaptığı Paylaşımla Hayranlarını Endişelendirdi: Alçıdaki Ayağı Görenler Korktu!

Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, Instagram’dan sevenlerini endişelendiren bir paylaşım yaptı. Instagram hikayesinde 1 yaşındaki oğlu Kuzey’in ayağının çatladığını söyleyen güzel yıldız, hala toparlanmaya çalışıyor.

berfu yenenler - eser yenenler

Instagram’da oldukça aktif olan ve sık sık paylaşımlar yapan Berfu Yenenler, bu sabah çok sessizdi. Sessizlikten endişelen hayranları ise Berfu’yu “Neredesin?” diye soru yağmuruna tuttu.

blank

Berfu Yenenler, sevenlerinin endişelerine kayıtsız kalamadı. Instagram hikayesinde bir paylaşım yapan ünlü güzel, oğlu Kuzey’in ayağının çatladığı haberini verdi.

“Patatesin Ayağı Çatladı”

Uzun sessizliğini kötü haberle bozan Berfu Yenenler, berbat bir gün geçirdiğini söyledi. Hala üstündeki şoku atmaya çalışan güzel yıldız, toparlandıktan sonra olayı anlatacağını da belirtti.

blank

Instagram hikayesindeki fotoğrafa “Patatesin ayağı çatladı” diye yazan Berfu Yenenler, paylaşımına bol bol üzgün ve ağlayan emojiler de ekledi.

Eğlenceli Çiftten Üzen Paylaşım

Bildiğiniz gibi Eser ve Berfu Yenenler çifti, sosyal medyada sık sık fotoğraflarını paylaşıyor. Mutlu ve huzurlu bir aile kuran ünlü çiftimiz, yaptığı paylaşımlar ile hepimizi çok eğlendiriyor.

Oğulları Kuzey’in komik anlarını da sık sık paylaşan çiftimiz, “Tahliye Emri” paylaşımı ile de sosyal medyada olay olmuştu. İkinci bebeklerini bekleyen ünlü çiftimizin oğullarıyla yaptığı bu paylaşım hayranlarını çok güldürmüştü. 1 yaşındaki sevimli Kuzey daha şimdiden adeta bir Instagram fenomeni.

Keyifli paylaşımlar görmeye alışık olduğumuz çiftimiz, bu sefer hepimizi üzdü. Berfu Yenenler, oğulları Kuzey’in sargılı ayağını paylaşarak kötü haberi verdi. Kuzey’in mutlu hallerini görmeye alışkın olan hayranları ise bu paylaşımdan çok endişelendi.

Geçmiş Olsun Kuzey

İkinci bebeklerini bekleyen Berfu ve Eser Yenenler çiftine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız sevgili oğulları Kuzey, en yakın zamanda sağlığına kavuşur. İyi haberlerini bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz