Hadise ve Kaan Yıldırım Aşka Doyamıyor: Sarmaş Dolaş Yeni Pazar Pozu Geldi! Artık Evlilik Haberi Bekliyoruz

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Hadise ve Kaan Yıldırım Aşka Doyamıyor: Sarmaş Dolaş Yeni Pazar Pozu Geldi! Artık Evlilik Haberi Bekliyoruz

Ünlü şarkıcı Hadise ve Hekimoğlu dizisinin Dolapdere’si Kaan Yıldırım’dan yine bir aşk pozu geldi! Her Pazar günü muhakkak yeni fotoğraflar paylaşan çiftimizden bugün yine siyah beyaz ve sarmaş dolaş poz geldi! Artık yeni pozlar yerine evlilik haberinizi alsak keşke, Maşallah diyelim nazar değmesin.

Hadise’de Kaan Yıldırım’a Sette Sürpriz Ziyaret!

Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinin aşkı hız kesmeden devam ediyor. Her fırsatta birbirlerine olan aşklarını vurgulamaktan ve göstermekten geri durmayan çiftimizden artık evlilik teklifi, nişan, düğün haberleri beklemeye başladık! Ülkemizde Koronavirüs pandemisi nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarını her hafta beraber geçiren çiftimiz, sağ olsun; Instagram takipçilerini de habersiz bırakmıyor ve her Pazar bizimle yeni aşk pozlarını paylaşıyor.

Hadise ve Kaan Yıldırım

Geçtiğimiz hafta güzel şarkıcı Hadise, Kaan Yıldırım’ın rol aldığı Hekimoğlu dizisinin setine giderek hem sevgilisine destek verdi hem de set ekibine mutfaktaki hünerlerini gösterdi. Kanal D’nin sosyal medyada sevilen ama reytinglerde bir türlü yüz güldürmeyen dizisi Hekimoğlu’nun başrollerinden birini Kaan Yıldırım oynuyor. Mehmet Ali ismindeki bir nörologu canlandıran Kaan Yıldırım’ın oyunculuğunu ve canlandırdığı karakteri çok seviyoruz!

Hadise

Çiftimiz Aşka Doyamıyor!

Kaan Yıldırım’ın sevgilisi Hadise de, Hekimoğlu dizisini seviyor olacak ki; sevgilisini ziyaret etmek için dizinin setine gitmiş! Fakat duyumlarımıza göre eli boş gitmemiş. Ziyaret öncesi mutfağa giren Hadise, set ekibi için kek ve börek hazırlamış. Hatta güzel şarkıcının sete götürdüğü yiyecekler kısa içinde tükenmiş!

blank

Hekimoğlu setinden fotoğraf paylaşmayı ihmal etmeyen güzel şarkıcı, sevgilisine desteğini esirgemiyor! Bugün ise Kaan Yıldırım Instagram hesabında, sevgilisi Hadise ile sarmaş dolaş bir poz paylaştı. Siyah beyaz fotoğrafın altına sevgilisini de etiketlemeyi unutmayan Kaan Yıldırım’ın paylaştığı pozu çok beğendik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz