İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya Ayrıldı mı? İbo Show’da Şok Sözler: “Benim Kadınım Güçlü Olmalı!”

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya Ayrıldı mı? İbo Show’da Şok Sözler: “Benim Kadınım Güçlü Olmalı!”

10 yıl sonra tekrardan İbo Show’u sunmaya başlayan İbrahim Tatlıses, bildiğiniz gibi kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile birliktelik yaşamaya devam ediyor. Birkaç senedir ilişkileri devam eden çiftimiz hakkında evlenecekleri iddia edilmişti. Fakat İbo Show’un dün gece yayınlanan bölümünde İbrahim Tatlıses’in söyledikleri, çiftimizin ayrılık haberi olarak algılandı!

İbrahim Tatlıses

İbo Show’da Eğlenceli Anlar!

2011 yılında bir silahlı saldırı sonucu kafasından yaralanan İbrahim Tatlıses, mucize eseri hayatta kalmayı başardı. Uzun yıllar tedavi görse de saldırıdan önceki sağlığına kavuşamayan İbrahim Tatlıses, yine de kimseye ihtiyaç duymadan hayatını devam ettirebiliyor. Hatta 10 yıl sonra bir dönemin efsanevi İbo Show’unu aynı kanalda ve aynı gün sunmaya başladı bile! Her hafta birbirinden ünlü konukların ağırlandığı programda bazen hüzünlü bazen de eğlenceli dakikalar yaşanıyor.

Genellikle program editörleri; konukların geçmişte kalan tozlu anılarını gün yüzüne çıkartarak hem konuklara hem de izleyenler eğlenceli anlar yaşatıyor. Bu VTR’lerden sonra eski günleri yaad ediliyor. Fakat ara sıra İbrahim Tatlıses’in zirvede olduğu ve “İmparator” lakabını almasına vesile olan performansları da İbo Show’da gösterilince; İbrahim Tatlıses gözyaşlarına hakim olamıyor. Artık eskisi gibi şarkı söyleyemeyen usta sanatçı, hem ağlıyor hem de ağlatıyor.

Programın bu haftaki bölümünde oldukça ilginç dakikalar yaşandı. İbo Show’un konukları; İsmail YK, Fatih Ürek, Ceylan ve Zahide Yetiş’ti. Özellikle “Küçük Ceylan” olarak tanınan Ceylan’ın imaj değişikliği ve geçirdiği estetik operasyonlar sonrası bambaşka biri olması da dikkatlerden kaçmadı! Geceye damgasını vuran kişi ise İsmail YK oldu.

Ayrılık İması!

Bir dönemin sevilen şarkıcısı İsmail YK’nın yeni şarkısı ve yeni dansı; izleyenleri hem şaşırttı hem de eğlendirdi. İsmail YK eskisi gibi popüler olmasa da; Türkiye’de kendisini tanımayan yoktur! Özellikle de 90’lardan gelmiş gibi görünen kıyafeti ve dansı bizi geçmişe götürdü.

Programın ilerleyen dakikalarında ise İbrahim Tatlıses’in açıklamaları oldukça dikkat çekti! Birkaç yıldır kendisinden 43 yaş küçük Gülçin Karakaya ile ilişki yaşayan İbrahim Tatlıses hakkında “evleniyor!” iddiaları ortaya atıldı. Fakat usta sanatçı bu iddiaları yalanlamak istercesine; “Kadınlar her şeye karışıyor, ‘O pul nereden geldi’ diye hesap soruyorlar. Gerçi benim hesap verecek kimsem yok, ayrıca olsa da kaç yazar kimseye hesap vermedim de vermem. Benim kadınlarım güçlü olmalı, güçsüz kadın sevmem. Yürüdüğünde yer korkacak!” açıklamasını yaparak hem Gülçin Karakaya ile ayrıldıklarını söyledi hem de eski sevgilisine alttan alta mesaj verdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz