Bozkırda Bir Anadolu Masalı! Gönül Dağı 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

TRT 1

21 Mart 2021

Bozkırda Bir Anadolu Masalı! Gönül Dağı 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi bu haftada reytinglerde birinci sıraya oturmayı başardı. İşte TRT’nin sevilen aşk ve dram dizilerinden olan Gönül Dağı yayınlanan yeni bölüm fragmanı!  

Dilek ve Taner Gönül Dağı’nda

Geçtiğimiz hafta Dilek’in babasından bir iz bulmaya çalışan Taner ve Dilek Gönül Dağı’na doğru bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Bu yolculuk esnasında ikisi de hiç beklemediği bir izle karşı karşıya gelirler. Annesi ile henüz konuşamayan Taner atölyeye gelen genç bir çocuğun annesi ile ilişkisini görür ve bundan çok etkilenir. Genç çocuk yürüme engelli annesi için bir icat geliştirmeye çalışıyordur ve bunun için amcaoğullarından yardım talebinde bulunur. Taner de bu konu ile ilgili Halime ile konuşmayı düşünür.

Zahide ve Sefer’in Düğün Hazırlıkları

zahide - sefer - gönül dağı

Diğer bir taraftan ise Zahide ve Sefer düğün hazırlıklarına başlar. Düğün hazırlıkları ile meşgul olan Zahide ise bir yandan Fikret’in açtığı velayet davası ile tam anlamıyla yıkılır. Ancak bunu Sefer’e belli etmeyerek kendince çözüm yolları bulmaya çalışır. Fakat Zahide’nin bu zor durumu tek başına atlatıp atlatamayacağını ileriki bölümlerde göreceğiz.

Bu Hafta Gönül Dağı’nda

Yeni bölümde Dilek ve Taner’in kavuşup kavuşamayacakları biraz daha netlik kazanacak. Dilek annesiyle Taner’le ilgili konuşur. Annesi de Taner’in ailesinin gelip kızını isteyebileceği haberini gönderir. Ancak Taner cephesi bu kadar net mi acaba? Diğer yandan bu hafta dizinin eğlenceli karakteri Keriman’ın yine enteresan bir kaçırılma olayına da şahitlik edeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz