İnsanlar İki Kere Ölürler! ATV’nin Yeni Dizisi Kardeşlerim 6. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

ATV

21 Mart 2021

İnsanlar İki Kere Ölürler! ATV’nin Yeni Dizisi Kardeşlerim 6. Bölüm Fragmanı Yayında

Serkan Birinci’nin yönetmenliğini yaptığı Kardeşlerim dizisi reytinglerde bu hafta yine iyi bir başarı elde ederek ikinci sırada yerini almayı başardı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy gibi oyuncuların yer aldığı dizi 5 bölümü geride bıraktı. İşte Kardeşlerim 6. bölüm fragmanı ve bu hafta bizi bekleyen olaylar!

Harika Annesini Akif’le Yakaladı

KArdeşlerim-Suzan-Akif

Geçtiğimiz hafta Harika, Akif ve Suzan’ı öpüşürken yakalayınca Suzan için işler epey karışır. Akif durumdan kendisini kurtarmaya çalışırken kızı ile bu şekilde karşı karşıya gelen Suzan Akif’e ayrıca kızar. Akif’inse tek derdi kendisini kurtarmaktır. Suzan ise kızına bu şekilde yakalanmaktan dolayı bunalır ve bir karar alır. Aldığı kararla da he Akif’i hem de Nebahat’i şok eder. Bu esnada Nebahat bir yandan da Şengül’ün hedefindedir.

Asiye ve Doruk Düeti

Annesini Akif’le öpüşürken yakalayan Harika içinse okulda da işler iyiye gitmez. Asiye ve Doruk’un müzik kulübünde birlikte şarkı söylediklerini görünce tamamen çileden çıkar. Diğer bir yandan da Aybike’nin eline geçen koz Ömer ve Harika’yı karşı karşıya getirir.

Kardeşlerim Yeni Bölüm

ATV’nin yeni dizisi Kardeşlerim’de 6. bölüm fragmanı bugün yayına girdi. Fragmanda küçük Emel sokaktan geçen bir kadını annesine benzetince peşinden koşmaya başlar. Emel’in koştuğunu fark eden amcası Orhan da onu yakalamaya çalışır ama başaramaz. Emel çoktan kadının peşinden otobüse binmiştir bile. Bakalım kardeşler küçük Emel’i bulabilecekler mi?

Benzer Haberler

TUBA 23 Mart 2021

KARDEŞLERİM DİZİSİNE BAYILDIM ŞAHANE BU ARADA ÖMERE AŞIK OLDUM

Yorum Yaz