Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den Müthiş Hamle! “Söylemezsem Olmaz” Programıyla Böyle Dalga Geçtiler

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’den Müthiş Hamle! “Söylemezsem Olmaz” Programıyla Böyle Dalga Geçtiler

Adları yine aşk dedikodularına karışan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sette bir video çekerek söylentilerle dalga geçti. İşte o anlar…

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

FOX’un sevilen romantik komedi dizisi “Sen Çal Kapımı”nın başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in adı yine aşk iddialarına karıştı. Geçen yaz dizi başladığında birbirlerine çok yakıştırılan ikili, büyük bir hayran kitlesi edindi. Hande Erçel’in geçen yaz uzun süredir aşk yaşadığı Murat Dalkılıç’tan ayrılması da dedikoduları körükledi. Bu ayrılıktan beri herkes Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in aşk yaşadığını kanıtlamaya çalışıyor.

Setteki Fotoğraf Olay Yarattı!

Sen Çal Kapımı

Kerem Bürsin ve Hande Erçel bu iddiaları kimi zaman yalanladı kimi zaman da hiçbir şey söylemedi. Ancak birkaç gün önce çekilen bir set fotoğrafı dedikoduların fitilini tekrar ateşledi! “Sen Çal Kapımı” oyuncularından Alican Aytekin’in paylaştığı pozda Kerem Bürsin ve Hande Erçel oldukça samimi görünüyordu.

Aynı Pozu Verdiler!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in pozu gerçekten de dedikoduları ateşledi. Ama ikili bu kez bir açıklama yapmak yerine söylentilerle dalga geçmeyi seçti! Kerem Bürsin, dizinin diğer oyuncularından Sarp Bozkurt’la beraber aynı pozu verdi.

Sen Çal Kapımı seti

Hatta Sarp Bozkurt bu konuda bir açıklama da yaptı!

Programla Alay Ettiler

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

“Sen Çal Kapımı” setinden bir hamle daha geldi. Set ekibi sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın bu dedikoduları ele almasıyla dalga geçti. Kerem Bürsin ve Hande Erçel, kuliste hazırlık yaparken “Söylemezsem Olmaz”ı dehşet içinde izleyerek Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto ile alay etti!

Uraz Kaygılaroğlu da hakkında çıkan aşk haberleriyle dalga geçmişti.

Anlaşılan artık ünlüler arasındaki yeni moda açıklama yapmak yerine magazincileri ti’ye almak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz