Aslı Enver Tolgshow’a Konuk Oldu! Tolga Çevik’e Jest Yaptığı Jest Güldürdü: “Üniversite yıllarıma geri döndüm!”

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Aslı Enver Tolgshow’a Konuk Oldu! Tolga Çevik’e Jest Yaptığı Jest Güldürdü: “Üniversite yıllarıma geri döndüm!”

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sevilen program “Tolgshow”a konuk oldu. Kendisini sahnesine konuk eden usta oyuncu Tolga Çevik’e de şaşırtan bir jest yaptı.

Tolga Çevik, 2007’de “Komedi Dükkanı” ile başlayan macerasını tam 14 yıldır farklı kanallarda ve farklı isimlerle devam ettiriyor. Biletleri kapalı gişe ve reytingi her zaman yüksek olan Tolga Çevik, bu sezon Exxen’e geçti. Acun Ilıcalı’nın en önemli transferlerinden biri olan Tolga Çevik’in programı izleyiciden de tam not alan ender Exxen programlarından biriydi.

Aslı Enver Sahnede!

Aslı Enver

Ünlü oyuncu Aslı Enver, başrolünde oynadığı “Babil” dizisi sona erdikten sonra köşesine çekildi. Onu sadece barınaktan sahiplendiği köpeği Oli’yle beraber gördük. Ama ünlü oyuncunun bu inzivası uzun sürmedi. “Tolgshow”un bugün yayınlanan bölümünün konuğu Aslı Enver’di!

Aslı Enver ve Dolunay Soysert

Aslı Enver’i “Hayat Bilgisi” dizisinden bu yana televizyonda izlemeye alıştık. “Kavak Yelleri”nde yaptığı çıkışın ardından yıllarca ekranların en başarılı dizilerinde rol aldı. Ancak yakın arkadaşı Dolunay Soysert’le oynadığı “Personel” oyununu izleyecek kadar şanslı olanlar hariç hiç kimse onu tiyatro sahnesinde görmedi. Ta ki bu haftaki “Tolgshow”a kadar!

“Üniversiteye geri döndüm”

Aslı Enver ve Tolga Çevik

Aslı Enver’in konuk olduğu bölümün fragmanı çok beğenildi ve izleyenleri kahkahaya boğdu. Tolga Çevik ve Aslı Enver de bölüm tanıtımını Instagram hesaplarında paylaştı.

Aslı Enver, “Tolgshow” kulisinde çektirdiği bir fotoğrafını paylaşarak “Final heyecanı gibi bir şey yüzümdeki ifade” dedi. Belli ki, oyuncuların hep özel bir önem verdiği tiyatro sahnesine dönmek onu çok heyecanlandırmış.

Aslı Enver story

Ünlü oyuncu, “Beni üniversite yıllarıma götüren ‘Tolgshow’a teşekkür ederim” diyerek program ekibine jest yaptı. Tabii seyirciyi de ihmal etmeden! “Ben çok eğlendim. Umarım siz de eğlenirsiniz” diyen Enver, önceki rollerinin aksine hepimizi çok güldürecek gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz