Unutmayın ki Ona Hiçbir Şey Olmaz! Gülben Ergen Bu Meşhur Sözüne Nihayet Açıklık Getirdi

Aleyna

Haberler

14 Ocak 2021

Unutmayın ki Ona Hiçbir Şey Olmaz! Gülben Ergen Bu Meşhur Sözüne Nihayet Açıklık Getirdi

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Gökhan Çınar’ın sunduğu “Katarsis” programına katıldı. Hakkındaki pek çok konuyu anlatan Ergen, meşhur sözlerine de açıklık getirdi.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Gökhan Çınar’ın Exxen için hazırlayıp sunduğu “Katarsis” (Arınma) programına katıldı. Uzman klinik psikolog olan Gökhan Çınar, her bölümde bir başka ünlü ismi ağırlıyor. Konuklarının çocukluklarına ve hayatlarına dair sorular soran Çınar, onlara gerçek bir “arınma” yaşatıyor.

Gülben Ergen

Gülben Ergen de hayatını 1990’lı yıllardan beri gözümüzün önünde yaşayan isimlerden biri. Yaşadığı pek çok iniş çıkışı programda anlatan Ergen, dillere pelesenk olan sözlerine açıklık getirdi!

Ona Hiçbir Şey Olmaz!

Gülben Ergen

Gülben Ergen’in yıllar önce söylediği meşhur bir söz var: “Unutmayın ki, bana hiçbir şey olmaz!” Ergen, 10 sene kadar önce sunduğu programın çıkışında yine magazincilere yakalandı. Kendisini sinirlendiren bir soruya da bu meşhur cevabı vererek meydan okudu!

Bu iddialı söz, Gülben Ergen’in hiç tahmin etmediği noktalara ulaştı. Öyle ki, Gülben Ergen arkadaşlarına “Canım sıkkın” dediğinde bile “Sana asla bir şey olmaz” yanıtını alıyormuş! Ünlü şarkıcı, “Böyle şeyler söyleyeceğimi ve işin bu kadar büyüyeceğini bilsem daha dikkatli giyinirdim” diyerek durumla alay ediyor.

Gerçekten de İşe Yarıyor!

Gülben Ergen

Gökhan Çınar, programda bu sözü hatırlattığında Gülben Ergen önce kahkaha atıyor. Ünlü şarkıcı, “Unutmayın ki bana bir şey olur. Benim de etim kemiğim var” diyerek hepimizin bildiği bir gerçeği hatırlattıktan sonra ekliyor: “Bu söz bir totem, şahane bir büyü ve çok güzel bir muska!” Gerçekten de bu sözün işe yaradığını söyleyen Gülben Ergen, “İnsan kendi kendine de bunu tekrar edebilir ama inanarak söylerse daha etkili.” diyor!

“Güç üstümde kalkanlaştı”

Gülben Ergen

Gülben Ergen, “Her gün aynı saatte alınan antibiyotik gibi. Bu sözü tekrar ettiler ve şahane bir büyü yaptılar, üzerime altın tozlarını saçtılar” diyor. Ergen’e göre bu güç üzerinde kalkanlaşmış gibi!

Gülben Ergen

Gülben Ergen’in bu sözlerinin dillere pelesenk olmasının en büyük sebebi de herhalde kendine olan inancıydı. Söylerken o kadar kendine güvenli görünüyor ki, ona hiçbir şey olmayacağından emin oluyorsunuz! Kalkanlaşma meselesi de doğru gibi görünüyor çünkü ünlü şarkıcı başına gelen her şeyi atlatmayı başarıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz