Hadise’nin Yalnızlığı Kısa Sürdü! Bodrum’da Öyle Biriyle Görüntülendi ki Çok Şaşıracaksınız

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Hadise’nin Yalnızlığı Kısa Sürdü! Bodrum’da Öyle Biriyle Görüntülendi ki Çok Şaşıracaksınız

Olay kadın Hadise, aşk hayatıyla gündemden düşmüyor. Şimdilerdeki yeni aşkıyla Bodrum’da kameralara yansıyan Hadise’nin yeni sevgilisinin kim olduğu öğrenildi!

İşlerine Ara Verip Kendini Bodrum’a Atmıştı!

O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Hadise, yoğun bir tempoyu geride bırakmıştı. O Ses Türkiye Rap’te de jüri koltuğunda oturan şarkıcı, yoğun tempodan yorulup dinlenmek için kendini tatil bölgelerine atmıştı. Durmayan ve neredeyse aralıksız çalışan Hadise yeni sezonda da jüri koltuğunda oturacak gibi görünüyor. Tatilin tadını çıkaran ismi yeni sezonda yine bolca ekranda görecek gibiyiz.

Aşkta Aradığını Bulamayınca Kendini İşine Vermişti

”Hay Hay” adlı yeni şarkısının klibini geçtiğimiz ay izleyiciye sunan Hadise, klipte giydiği kıyafetler ile büyük dikkat çekmiş, şarkı sosyal medya platformlarında çokça paylaşılmıştı. Şarkıcının tatilden sonra konserlerine son hız devam edeceği düşünülüyor.

Kaan Yıldırım’la Olan Aşkı Manşetlerden Hiç Düşmemişti

blank

Sinan Akçıl’dan sonra uzun yıllar hayatına kimseyi almayan Hadise’nin Kaan Yıldırım ile olan birlikteliği herkesi çok şaşırtmıştı. İki yıldır bir dargın bir barışık olan çift, başlarda ilişkilerini gizleseler de daha sonra aşk pozlarını sosyal medya hesaplarından bolca paylaşmışlardı. Manşetlerden neredeyse hiç düşmeyen çift, hem bolca beğeni hem de bolca eleştiri almıştı.

Ayrılıkları Çok Konuşuldu

blank

İlişkileri ile ilgili sürekli ayrılık haberleri çıksa da bunların yalan haber olduğunu dile getiren ikili, haziran ayının ortalarına doğru ilişkilerini noktalamıştı. O dönem Hadise’nin Kaan Yıldırım’ı İnstagram’da takipten çıkması oldukça konuşulmuştu. Acaba tekrar barışırlar mı? Sorusu akıllarda yer edinirken Hadise geçtiğimiz saatlerde, Bodrum’da yeni aşkıyla kameralara yansıdı.

Yeni Sevgilisiyle Gazetecilerin Dikkatinden Kaçmayan Hadise’den Henüz Bir Açıklama Gelmedi

blank

Dün gece Bodrum’un en bilindik mekanlarından birinde iş insanı Mehmet Dinçerler ile göz göze fotoğraflanan Hadise, yakın zamanda bu durum ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunacak mı, merak konusu!

Mehmet Dinçerler Daha Önce de Ünlü Bir Güzelle Anılmıştı

blank

Ünlü bir kahve markasının sahibi olan Mehmet Dinçerler, bundan önce Hande Erçel ile anılmıştı. İkilinin ismi aşk dedikodularına karışmış, bunun gerçek bir haber olmadığı doğrulanmıştı. Hem Hadise cephesinden Hem de Mehmet Dinçerler cephesinden bir açıklama ne zaman gelir bilemiyoruz.

Umuyoruz ki ikili aradıkları aşkı birbirlerinde bulurlar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz