Ayrılık Acısını Çabuk Atlattı! Dilan Çiçek Deniz Yeni Aşkıyla Kameralara Fena Yakalandı

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Ayrılık Acısını Çabuk Atlattı! Dilan Çiçek Deniz Yeni Aşkıyla Kameralara Fena Yakalandı

Oyunculuğu kadar aşk hayatındaki inişli çıkışlı ilişkileriyle de gündem olan Dilan Çiçek Deniz, şu sıralar yeni sevgilisiyle Bodrum’da yazın tadını çıkarıyor. Aşkını kameralardan gizlemeyen Deniz, gazetecilerin dikkatinden de kaçmıyor.

Eski İlişkisi Bir Ay Önce Bitmişti!

Aşk hayatında dilediğini bir türlü bulamayan oyuncu, cemiyetin bilindik isimlerinden Sedat Aloğlu’nun oğlu Alihan Aloğlu ile olan birlikteliğini bir ay önce bitirmişti. İlişkileri çok konuşulan ikilinin aşkı fazla uzun sürmemişti. Ayrılık ile ilgili olarak iki taraftan da herhangi bir açıklama gelmemişti. Şu sıralar başka bir isimle görüntülenen Dilan Çiçek Deniz, ayrılığın etkisinden çabuk kurtulmuş gibi görünüyor.

Hem Aşkta Hem de İşte Tatile İhtiyaç Duyup Kendini Bodrum’a Atmıştı

blank

Son olarak Alev Alev dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Dilan Çiçek Deniz, dizinin final yapması ile soluğu Bodrum’da almıştı. Ekran ömrü uzun sürmeyen dizide aşkı için büyük fedakarlıklar yapan bir avukatı canlandıran oyuncu, şu sıralar yeni teklifleri değerlendiriyor. Set yorgunluğunu atmaya çalışan oyuncu paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla da dikkatlerden kaçmıyor.

Fiziğiyle Maşallah Dedirten Güzel Tatiline Devam Ediyor

blank

Şimdilerde sıcak havaların ve tatilin tadını çıkaran Dilan Çiçek Deniz, İnstagram hesabında cesur pozlarını paylaşmaya devam ediyor ve büyük beğeni topluyor. Deniz, pozlarıyla olduğu kadar yeni yaz aşkıyla da çokça konuşulacak gibi duruyor.

Yeni Aşkı Belli Oldu! Aşıklar Sarmaş Dolaş Tatilin Tadını Çıkarırken Kameralara Yakalandı

blank

Şimdilerde kalbinin kapılarını İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson’a açan Dilan Çiçek Deniz, aşkı ile Bodrum’un serin sularında vakit geçiriyor. Çiftin mutluluğu ve oyuncunun heyecanlı tavırları ise gözlerden kaçmıyor!

Aşkını İnstagram’da da İlan Etti!

blank

İnstagram hikayesinde paylaştığı bu fotoğraf ile aşkını ilan eden Dilan Çiçek Deniz, sevgilisiyle daha çokça fotoğraf paylaşacak gibi duruyor. Biz de güzel oyuncuya mutluluklar diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz