Meğer İşler Yolunda Değilmiş! Kanunsuz Topraklar’ın Yıldızı Esra Bilgiç’in Son Paylaşımı Şok Etti

Aleyna

Haberler

10 Temmuz 2021

Meğer İşler Yolunda Değilmiş! Kanunsuz Topraklar’ın Yıldızı Esra Bilgiç’in Son Paylaşımı Şok Etti

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç, bir yandan yeni sezonun en iddialı projesi “Kanunsuz Topraklar”a, bir yandan da sınavlarına hazırlanıyor. Ama son paylaşımına göre işler pek de yolunda gitmiyor!

Esra Bilgiç

Esra Bilgiç, yıllarca televizyonu kasıp kavuran ve uğruna heykeller bile dikilen “Diriliş Ertuğrul” dizisiyle tanındı. Dizideki Halime Hatun karakteri ile yaptığı olağanüstü çıkışın ardından iddialı projelerin aranan ismi oldu. Son olarak, Murat Yıldırım’la birlikte sevilen dizi “Ramo”da başrolleri paylaşan Esra Bilgiç, partnerine çok yakıştırılınca olanlar oldu! Murat Yıldırım’a eşinden ayrılması, Esra Bilgiç’e de Murat Yıldırım’a aşık olması yönünde korkunç bir sosyal medya kampanyası başladı. Bu yüzden, ünlü oyuncu bir süreliğine sosyal medya hesaplarını kapattı. Başındaki tek dert bu değildi çünkü!

Üniversiteye Doymuyor

Okumaya doyamayan Esra Bilgiç, bir yandan ağır bir set temposunda çalışırken, bir yandan da hukuk okuyordu. Üstelik, daha önce Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji ve Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler’i bitirmesine rağmen! Hukuk okuma isteğini, “Hukukla hayata yaklaşıyorum. İnsana, seçimlerine ve o seçimlerin sonuçlarına en ince ayrıntısına kadar bakmayı, onları analiz etmeyi ve bir karara varmayı öğreniyorum” diyerek açıklıyor. Hukuk okumayı en iyi kararlarından biri olarak niteleyen ünlü oyuncu, “Tüm ömrümü okuyarak geçirebilirim” diyor. Bu tabloya bakarsak cidden yapabileceğini görüyoruz!

“Bu gidişle nanay”

Esra Bilgiç

Yeni sezonun en iddialı dizisi “Kanunsuz Topraklar” için son hızla çalışan Esra Bilgiç, bir yandan da hukuk finalleriyle boğuşuyor. Ama son paylaşımına bakacak olursak işler pek de yolunda gitmiyor!

Türkan Şoray’ın bir filmiyle durumunu anlatmaya çalışan Esra Bilgiç, takipçilerini çok güldürdü. Sınavlar için dertli dertli “Bu gidişle nanay” diyen Türkan Şoray’ın karakteri, Esra Bilgiç’in ruh halini de tam olarak yansıtıyor gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz