Tatil Prensesi Şeyma Subaşı’nın İtalyan Aşkı Guido Senia Eski Sevgilisine Döndü! Aşk Dolu Paylaşımlar Geldi

Aleyna

Haberler

28 Kasım 2020

Tatil Prensesi Şeyma Subaşı’nın İtalyan Aşkı Guido Senia Eski Sevgilisine Döndü! Aşk Dolu Paylaşımlar Geldi

Şeyma Subaşı tarafında olayların ardı arkası kesilmiyor. Biliyorsunuz ki Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra İtalyan biriyle birlikteydi. İtalyan eniştemiz ise Guido Senia. İlişkileri yaklaşık bir buçuk yıl sürdü ama bakın sonunda neler oldu…

Şimdi olayları en başına saralım ve teker teker gün yüzüne çıkaralım. Şeyma Subaşı 2017 yılında Acun Ilıcalı ile rüya gibi bir düğünle evlenmişti. O dönemlerde adını yeni yeni duyuran Subaşı, gittiği tatillerle gündem olmuştu.

Sonrasında Acun ve Şeyma çifti boşanma kararı aldı ve bu konu ile tekrar gündeme geldi. Acun Ilıcalı’dan sonra hala gezmeye ve lüks yaşamına devam eden Şeyma bu kez İtalyan biriyle birlikteydi.

İtalyan Sevgilinin İç Yüzü

Bu birliktelik önce sosyal medyada duyuldu. Sonra da çift kendi hesaplarında birlikte olduklarını açıkladı.

Ancak bu ilişki de çok sürmedi ve ayrıldılar. Şeyma Subaşı, mesafeleri bahane etse de takipçileri olayın böyle olmadığını az çok tahmin ediyordu. Çünkü en başından beri sorunlu bir ilişkiydi bu.

İtalyan enişte Guido Senia, Şeyma Subaşı ile birlikte olmasına rağmen Instagram hesabından eski sevgilisi Mariacarla Boscono’nun fotoğraflarını silmemişti. Tabii takipçiler durur mu?

Durmadılar ve Guido’nun hesabındaki fotoğrafların altına hem Şeyma’yı hem de Guido’yu etiketleyerek onları yorum yağmuruna tuttular. Yorumlarda “Şeymaaa bu fotoğrafları neden sildirmiyorsun!” diye hitaplar vardı.

İlişkinin iç yüzü daha bu zamanlardan belliydi. Sonra da ayrılmalarının gerçek sebebi belli oldu. Sebep şu ki, Şeyma Subaşı Guido’nun faturalarını ödemekle baş edemediği için ilişkilerine son vermişti.

Böyle Olacağı Belliydi

Bu iddialar gündemi kasıp kavururken şimdi de “Böyle olacağı belliydi!” dedirten bir olay oldu. Şeyma Subaşı’nın ayrıldığı sevgilisi Guido, eski sevgilisi Mariacarla Boscono ile barıştı.

Boscono, Guido’yla barıştıklarını Şeyma’ya ilan edercesine bir hikaye paylaştı. Böylece tüm dünyaya ilan etmiş oldu. Bu hikayede ise Guido sanki göz önüne gemek istemiyormuş gibi saklandı.

Az önce de bahsettik. Guido zaten Boscono ile olan fotoğraflarını silmemişti. Belli ki Şeyma’yla birlikteyken eski sevgilisine karşı hala ümit besliyordu. O nedenle bu barışma çoğumuzu şaşırtmadı. Ama olan Şeyma’ya oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz