Hakan Altun İntikamını Aldı! Ebru Gündeş’in Aldatılmasına Eski Aşkı Hakan Altun Sessiz Kalmadı: “Mumla Arıyorlar!”

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Hakan Altun İntikamını Aldı! Ebru Gündeş’in Aldatılmasına Eski Aşkı Hakan Altun Sessiz Kalmadı: “Mumla Arıyorlar!”

İki gündür sosyal medyayı sallayan Ebru Gündeş, Hadise ve Reza Sarrab üçlüsünde sular durulmuyor! Ancak iddia edilen “aldatma” olayına sosyal medya kullanıcılarından pek çok yorum geliyor. Bu konuyla ilgili yorum yapanlardan biri de Ebru Gündeş’in eski nişanlısı Hakan Altun oldu! Ebru Gündeş’in boşanma davası gündemde bomba etkisi yaratınca Instagram’dan “Telefonun başında” şarkısına atıf yapan Hakan Altun’un bu hamlesi eski nişanlısı Ebru Gündeş’e “gönderme” olarak algılandı!

Ebru Gündeş ve Reza Sarrab

“Sadakat” Testi İlişkiyi Bitirdi!

2000’li yılların başında Hakan Altun ve Ebru Gündeş Türk müziğinin yıldız isimleri arasındaydı. Satış rekoru albümler, konserler ve daha nicesi! O zamanlar sosyal medya denen bir kavram henüz ülkemizde olmasa da; şarkıcıların büyük paralar kazanması bugüne kıyasla çok daha kolaydı. O dönemde kariyerlerinin zirvesini yaşayan Hakan Altun ve Ebru Gündeş; güzel bir aşk yaşıyordu.

blank

2005 yılında evlilik için ilk adımı atan çiftimiz nişanlandı ve aynı evde yaşamaya başladı! O dönemler aşırı kıskançlığı ve baskıcı karakteriyle nam salan Ebru Gündeş; Hakan Altun’la aynı evde yaşamaya başladıktan sonra nişanlısını test etmek için Ukrayna’dan gelen güzel bir kadını “yardımcı” olarak eve alıyor. Ukraynalı kadının, evde yaşanan her şeyi kendisine anlatmasını isteyen güzel şarkıcı; birkaç ay sonra kadından Hakan Altun’a kur yapmasını istiyor.

Hakan Altun’dan Ebru Gündeş’e Gönderme!

Hakan Altun’u aylarca “sadakat” sınavına tabii tutan Ebru Gündeş’in planı bir gün ortaya çıkınca ipler kopuyor! Nişanlısının kendisini böyle bir oyunun içine alet ettiğini öğrenen Hakan Altun; Ebru Gündeş’ten ayrılıyor ve herkesin iç çekerek takip ettiği ilişki sona eriyor. Ebru Gündeş’in ne kadar kıskanç ve baskıcı biri olduğunu bilen Hakan Altun; ex aşkının 11 yıllık eşinden “sadakatsizlik” nedeniyle ayrılacağını duyunca Instagram’dan bir paylaşım yapmak istemiş!

Hakan Altun meşhur “telefonun başında” şarkısına atıf yaparak; “Sakın üzülmeyin be dostlar! Bence telefonun başında asla boşu boşuna beklemediniz… Zamanında sizi arayamayanlar emin olun ki şimdilerde sizi mumla arıyorlardır. ✌?✌?✌? (Ne bileyim içimden geldi)” açıklamasını yazdı. Sevilen şarkıcının bu paylaşımı sosyal medya kullancıları tarafından, zamanında kendisine “sadakat” testi yapan Ebru Gündeş’e “gönderme” olarak nitelendirildi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz