Ebru Gündeş-Hadise Olayında Herkes Tarafını Seçiyor! Demet Akalın da Dinlediği Şarkılarla Kime İnandığını Gösterdi

Aleyna

Haberler

22 Nisan 2021

Ebru Gündeş-Hadise Olayında Herkes Tarafını Seçiyor! Demet Akalın da Dinlediği Şarkılarla Kime İnandığını Gösterdi

Aldatıldığı için boşanmak isteyen Ebru Gündeş ve “öteki kadın” olduğu söylenen Hadise, magazin gündemini fena salladı. Demet Akalın, daha önce defalarca kez polemiğe girdiği Hadise’yle ilgili iddialara ise hiçbir şey söylemedi!

Ebru Gündeş Reza Zarrab

Son dönemde magazin gündemine bomba gibi düşen iki olay var, biri Şeyma Subaşı için uçak kapatılması, öbürü de Reza Zarrab-Ebru Gündeş ayrılığı! 11 yıldır mutlu mesut yaşanan, yalı ve tablo gibi pahalı hediyelerin havada uçuştuğu bu ilişki ihanet yüzünden bitiyor. Yani, zamanında alınan pahalı hediyelerin kara para aklama ve dolandırıcılık gibi suçların ürünü olması Ebru Gündeş’i pek ilgilendirmemiş!

Hadise ve Ebru Gündeş

Ebru Gündeş’in dava dilekçesinde eşinin onu yakın bir arkadaşıyla da aldattığı yazıyordu. Haliyle, ünlü şarkıcının yakın çevresindeki herkes sorgulanmaya başladı ve oklar beklenmedik bir ismi gösterdi, yıllarca “O Ses Türkiye”de beraber çalıştığı Hadise! İddiaya göre, Reza Zarrab’ı görmek için pek çok kez ABD’ye giden Hadise, son olarak 2019 yılında oradaydı. Dikkat çekmemek için de Avrupa aktarmalı bir şekilde Miami’ye uçuyordu. Dönerken getirdiği pahalı kıyafetler ve pırlantalar da Reza Zarrab’ın hediyesiydi!

Ünlüler Camiası Fena Karıştı

Hadise story

Hadise bu iddialara anında çok sert bir tepki gösterdi. Başta sevgilisi Kaan Yıldırım ve yakın arkadaşı Seda Bakan olmak üzere pek çok kişi ona destek çıktı. Ama bir tek Ebru Gündeş’ten ses çıkmadı! Ebru Gündeş’in Hadise’ye yapılan itibar suikastine çanak tutması, iddiaları doğruladığını gösteriyor. Bu da ünlüler camiasında bir kamplaşma yaratıyor, “Ebrucular vs. Hadiseciler” şeklinde!

Demet Akalın da Tarafını Belli Etti

Hadise Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yıllardır Hadise’yle çeşitli tartışmalar yaşıyor ve tekrar barışıyor, bu döngüden kurtulamadı! Yıllar önce Hadise ve ablasına dolandırıcı imasında bulunan ünlü şarkıcı, “Ne kocası var ne de 10 milyon takipçisi” diyerek Hadise’nin canını yakmaya çalışmıştı. Bu tartışmalar bir şekilde tatlıya bağlandı. Ama son hareketiyle köprüleri tamamen yaktı!

Demet Akalın, Hadise’nin bitirilmeye çalıştığı bir dönemde, “En özlenen ses” diyerek kalplerle ve çiçeklerle Ebru Gündeş şarkıları paylaştı. Böylece, tarafını net bir şekilde göstermiş oldu! Bu olay er geç kapansa da, bu tavırlar yeni kavgaların tohumlarını ekecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz