Meedo Enişte Sağ Olsun #4: Şeyma Subaşı’nın Ibiza’daki Lüks Villası Görenleri Hayrete Düşürdü!

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Meedo Enişte Sağ Olsun #4: Şeyma Subaşı’nın Ibiza’daki Lüks Villası Görenleri Hayrete Düşürdü!

Şeyma Subaşı, dünyanın en lüks yerlerinde konaklamaya devam ediyor! Milyarder Mısırlı sevgilisi Meedo sayesinde altın çağını yaşayan Instagram güzelimiz bütün bir yazı Ibiza’da geçirecekmiş. Meedo’nun Şeyma için tahsis ettiği ultra lüks villa ise görenleri şaşkına çevirdi!

Şeyma Subaşı

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’yla yaşadığı olaylı 10 yıllık ilişki sayesinde hayatımıza giren Şeyma Subaşı; son dönemin yıldızı parlayanlarından! Birçok kişinin hayal ettiği hayatı yaşayan Instagram güzelimiz Acun Ilıcalı’yla ayrıldıktan sonra zor günler geçirse de toparlamayı bildi. Aslında kime sorsak Şeyma Subaşı’yı eleştirecek bir şey bulur ve takip etmediğini söyler.

blank

Ailelerle Tanıştılar!

Ancak Instagram’da 3.1 milyon takipçisi olan Şeyma, bu kadar haterın içinde milyonlarca insana kendisini sevdirmeyi de başarmış bir kadın! Acun Ilıcalı’yla 1 sene evli kaldıktan sonra tek celsede boşanan ve ayrılığın ardından Bebek’teki kafesini de kapatmak zorunda kalan Şeyma, İtalyan sevgilisi Guido Senia ile de ayrıldıktan sonra kendisini kızı Melisa’ya adadı!

Şeyma Subaşı

İstanbul’daki evinden taşınan Şeyma Subaşı, kızı Melisa’yla birlikte çok sevdiği Miami’de yaşamaya başladı. Miami’de geniş bir arkadaş grubu olan güzelimiz burada şimdiki sevgilisi Mısırlı milyarder Meedo ile tanışınca hayatı tamamen değişti. Çiftimiz henüz birkaç aydır birlikte olmasına rağmen şimdiden ailelerle tanıştı ve evlilik planları yapmaya başladı.

Şeyma ve Meedo

Şimdiki Durak Ibiza!

İlk olarak geçtiğimiz aylarda Meedo’yu İstanbul’a getiren ve ailesiyle tanıştıran Şeyma Subaşı; bu kısa ziyaretten sonra Dubai’nin yolunu tuttu. Bizler Meedo ve Şeyma’nın Dubai’de ultra lüks bir tatil yapacağını düşünüyorduk ama yanılmışız! Dubai’de Meedo’nun ailesiyle tanışan Şeyma Subaşı, hatta sevgilisinin kız kardeşine “görümcem” demeye başladı bile.

Birbirlerine iyice alışan Meedo ve Şeyma’nın yeni durağı ise İspanya’nın ünlü Ibiza adası! Dünyanın en popüler tatil noktalarından olan Ibiza’yı Şeyma Subaşı’nın ne kadar çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Dubai’den sonra Miami’ye dönmek yerine yazı Ibiza’da geçirmeye karar veren çiftimiz; yaz boyunca kalacakları evden de story paylaşmayı ihmal etmedi. Şeyma Subaşı ve Meedo’nun kalacağı ultra lüks villa, ev ya da malikane adına siz ne derseniz deyin; Şeyma’nın Instagram takipçilerini oldukça şaşırttı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz