Çiçeği Burnunda Aşıklara Nazar Değdi: Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in “En İyi” Kavgasına “Çocukları” da Dahil Oldu!

Aleyna

FOX

1 Haziran 2021

Çiçeği Burnunda Aşıklara Nazar Değdi: Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in “En İyi” Kavgasına “Çocukları” da Dahil Oldu!

Uzun zamandır aralarında aşk olduğu iddia edilen Kerem Bürsin ve Hande Erçel sonunda birlikte olduklarını kabul etti ve herkesin gözü önünce aşk yaşamaya başladılar. Fox TV’de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin başrolleri yeni sezona bomba gibi hazırlanırken; dizide ikilinin kızlarını canlandıran Maya’yı yanına alan Kerem Bürsin, Maya’ya “En iyi”nin kendisi olduğunu söylettirmeye çalışıyor ancak nafile! Maya, Hande Erçel’in canlandırdığı “Eda”dan başka yanıt vermiyor.

Hande Erçel Çekimde!

Bugünlerde; Kenan Doğulu, Beren Saat, Hande Erçel ve Gamze Erçel yeni bir derginin fotoğraf çekimi için Bodrum’da. Hem tatil yapan hem de çalışmalarına devam eden ünlülerimizin hangi dergi için nasıl bir çekim yaptıkları ise gizemini koruyor! Sosyal medyadan tahminler yapılmaya çalışsa da nafile, bekleyip görmekten başka bir çaremiz yok gibi duruyor. Ancak güzel oyuncu Hande Erçel set arasında kendisini bekleyen muhabirleri kırmayarak güzel bir sohbet gerçekleştirmeyi de ihmal etmedi.

Sohbet esnasında Kerem Bürsin’le yaşadığı aşktan da bahseden Hande Erçel’in söylediğine göre bu aşk bizim sandığımız kadar eski ya da uzun soluklu değilmiş! Maldivler’de başlayan bu aşk Türkiye’ye döndükten sonra da devam etmiş. Ancak magazincilerin ortaya attığı iddialar gibi; Sen Çal Kapımı dizisinin başından beri süregelen bir aşk yokmuş! Röportaj sırasında dizinin geleceğinden de bahseden Hande Erçel, son 11 bölümlerinin kaldığını anlattı. 11 bölümden sonrasına ise yapımcılar karar verecekmiş.

“En İyi” Kavgası!

Bildiğiniz gibi Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan ve Eda karakterlerine hayat veren çiftimizin bu sezonda bir de kızları oluyor! Kızlarını ise Maya Başol ismindeki küçük bir kız canlandıracak. Bugün set arasından Maya’yla video çeken Kerem Bürsin, dizide kızını canlandıran Maya’ya “En iyi kim?” sorusunu soruyor. Ancak Maya, Kerem Bürsin’in tüm ısrarlarına rağmen “Serkan” değil de “Eda” demeye devam ediyor! Bakalım Hande Erçel’den bu konuya ilişkin bir yanıt gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz