Hamile Olduğu İddia Edilen Şeyma Subaşı İyice Düğün Havasına Girdi: Meedo’ya Şimdiden “Kocam” Demeye Başladı!

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Hamile Olduğu İddia Edilen Şeyma Subaşı İyice Düğün Havasına Girdi: Meedo’ya Şimdiden “Kocam” Demeye Başladı!

Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı son günlerde Instagram’la pek fazla ilgilenemiyor! Ibiza’da güzel bir tatilin tadını çıkartan Şeyma Subaşı ve Meedo; hem misafirleriyle ilgileniyor hem de düğün hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Ancak Şeyma’nın Meedo için hazırladığı sürpriz esnasında kendisine “My husband” diyerek hitap etmesi gözlerden kaçmadı. Şeyma’mız iyice düğün havasına girdi anlaşılan.

Kısa Sürede Evleniyorlar!

Bundan birkaç ay önce Miami’de tanışan ve jet hızıyla aşk yaşamaya başlayan Meedo ve Şeyma, yıllardır beraber gibi! Tanıştıklarından beri her anlarını yan yana geçiren çiftimiz 5 ay gibi bir sürede dünyanın pek çok yerine seyahat etti bile. İlk olarak Miami’den İstanbul’a gelen Meedo ve Şeyma; burada Şeyma’nın ailesi ve yakın arkadaşlarıyla tanıştı. Sonrasında ise Endonezya’nın en sevilen tatil bölgelerinden Bali Adalarını ziyaret etti.

Şeyma ve Meedo

Hem Bali’yi hem de çevresindeki birçok komşu adayı haftalarca gezen Şeyma; orada adeta kendini buldu! Partilemek yerine meditasyonu tercih eden güzelimiz Bali’nin doğal güzelliklerine hayran olsa da Bali’den sonra Meedo’nun ailesiyle tanışmak için Dubai’nin yolunu tuttu! Meedo’nun ailesini Instagram’da paylaşmaktan çekinen güzelimiz sadece sevgilisinin kız kardeşiyle fotoğraf paylaştı. O fotoğrafta ise Meedo’nun kız kardeşine “Görümcem” diyerek hitap etmeyi de ihmal etmedi.

blank

Şeyma’dan Meedo’ya: “My Husband!”

Kısa bir aile turundan sonra Miami’ye dönmek yerine yazı İspanya’nın Ibiza adasında geçirmeye karar veren çiftimiz; Ibiza’da lüks bir villada kalıyor. Burada düğün hazırlıklarına başlayan Şeyma ve Meedo’nun bu denli hızlı evlilik kararı vermesindeki en büyük sebebin Şeyma’nın hamileliği olduğu iddia ediliyor. Şeyma Subaşı’dan bu iddialara bir yanıt gelmemiş olsa da; reddetmemesi de gözlerden kaçmadı.

blank

Hatta sanki her paylaşımıyla Meedo’yla çocuk sahibi olacağını kanıtlamaya çalışır gibi bir hali var. Bugün ise Şeyma Subaşı, bir Instagram storysinde Meedo’dan “My husband” yani “Kocam” diye bahsedince çiftimizin birbirine kısa sürede iyice ısındığına emin olmuş olduk! Bakalım düğün ne zaman?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz