Aşkta Kaybetti İşte Kazandı! Sen Çal Kapımı Dizisinin Yıldızı Hande Erçel Instagram’da Bir Rekor Daha Kırdı

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Aşkta Kaybetti İşte Kazandı! Sen Çal Kapımı Dizisinin Yıldızı Hande Erçel Instagram’da Bir Rekor Daha Kırdı

Ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medyada yeni bir rekor kırdı. Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu olan Erçel, 20 milyon takipçiye ulaştı!

Hande Erçel

Hande Erçel, bu sezon FOX’un sevilen romantik komedi dizisi “Sen Çal Kapımı”da Kerem Bürsin’le başrolleri paylaşıyor. “Sen Çal Kapımı”, ünlü oyuncunun kariyeri için bir dönüm noktası oldu. Çünkü Hande Erçel’in rol aldığı diziler, “Aşk Laftan Anlamaz” ve “Güneşin Kızları” hariç, genelde tutmuyordu.

Hande Erçel

Bu durumun sadece Hande Erçel’le ilgisi yok tabii ki. Ama neredeyse hiçbir projesi tutmadığı halde sürekli başrollerde karşımıza çıkması insanlara itici gelmeye başlamıştı. “Sen Çal Kapımı”, Hande Erçel’e kendini ispat etme fırsatı sundu.

Sosyal Medyada Rekortmen!

Hande Erçel Kerem Bürsin

“Sen Çal Kapımı” dizisi, rating konusunda Hande Erçel’le benzer bir kaderi paylaşan Kerem Bürsin’in de şansı oldu. Geçtiğimiz yaz çok iyi izlenme oranları alan dizi, yeni diziler yayına girdiğinde biraz formdan düştü. Ama YouTube’da izlenme rekorları kırıyor ve yurt dışı satışları çok iyi gidiyor. Hal böyle olunca, dizinin inanılmaz sosyal medya başarısı oyunculara da yarıyor!

En Çok O Takip Ediliyor

Hande Erçel

Hande Erçel’in bu kadar el üstünde tutulmasının sebeplerinden biri de sosyal medyada çok sevilmesiydi. Bu durum son dönemdeki “Takipçi sayısına göre oyuncu seçiliyor” tartışmasının da fitilini ateşlemişti. Hande Erçel diziye bu yüzden mi seçildi, bilinmez. Ama kesin olan bir şey var, dizinin yarattığı sosyal medya fırtınası Hande Erçel’e çok iyi geldi!

Hande Erçel Kerem Bürsin

“Sen Çal Kapımı” başladıktan sonra takipçileri hızla artan Hande Erçel, Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu olmuştu. En çok beğenilen fotoğraflarında Kerem Bürsin’in olduğunu düşünürsek, bu başarıda dizinin ve rol arkadaşının payı büyük!

Hal böyle olunca, Hande Erçel üst üste reklam anlaşmaları imzalamaya başladı. Dün de yeni bir rekora imza attı.

20 Milyon Sevinci!

Hande Erçel, dün itibarıyla Instagram’da tam 20 milyon takipçi sayısına ulaştı. Bu başarısını da yine Instagram’da kutladı!

Hande Erçel story

Hande Erçel, yoğun çekim saatlerinden fırsat bulduğu ilk anda kendisine gelen hediyelerle fotoğraf çekti tabii ki!

Hande Erçel story

Malum, ünlü oyuncu son dönemde aşk hayatıyla ve üzücü haberlerle gündemde. 20 milyon sevinci ona iyi gelecektir!

Benzer Haberler

Havva 26 Mart 2021

Senin gibi bir prenses olmak isterdim….

Yorum Yaz