Şeyma Subaşı ve Meedo’nun Ayrılığı Kurmaca mı? Çiftimiz Aynı Partide Görüntülenince Kafalar Karıştı!

Aleyna

Haberler

4 Kasım 2021

Şeyma Subaşı ve Meedo’nun Ayrılığı Kurmaca mı? Çiftimiz Aynı Partide Görüntülenince Kafalar Karıştı!

Şeyma Subaşı ve Meedo arasında yaşananların sonu gelmiyor. Evlilik haberini beklediğimiz çiftin arasına yeniden kara kedi girince sosyal medyada ayrılık iddiaları yayılmaya başladı ancak bu iddialara ne Meedo’dan ne de Şeyma Subaşı’dan yanıt gelmedi. Bugün ise ortaya atılan başka bir dedikoduya göre çiftimiz önceki gece aynı partideymiş! Aynı partide farkı kişilere mi takıldılar yoksa sosyal medyada ayrılık imajı mı çizmeye çalışıyorlar orasını henüz anlamış değiliz.

Aşkları Devam Ediyordu!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile yaşadığı 10 yıllık yasak aşk ile hayatımıza girmiş olsa da kendisi şimdilerde Acun Ilıcalı’dan bile daha popüler ve daha gündemde olan bir isim haline geldi. Attığı her adımla gündem olmayı başaran güzelimiz bazen hiçbir şey yapmamış olsa bile sosyal medya magazincilerinin hedefinden kaçamıyor.

blank

Acun Ilıcalı ile 1 yıllık evliliğini sonlandırdıktan sonra ünlü İtalyan dj Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma, İtalyan aşkını bırakıp Miami’ye taşındıktan sonra Mısırlı milyarder Meedo işe tanıştı ve aşk yaşamaya başladı. Tam bir yıldır Meedo’nun hayatı ve dolandırıcı olup olmadığı konusunda tartışmalar devam ederken çiftimiz geçtiğimiz yaz aylarında yollarını ayırmıştı.

blank

Ayrılıkları Yalan mı?

Ancak bu ayrılık kısa sürmüş ve çiftimiz yeniden barışarak lüks hayatlarına devam etmişti. Hatta Meedo Türkiye’ye gelerek Şeyma’nın ailesiyle tatil bile yapmıştı. Şeyma Subaşı son YouTube videosunda ise Meedo’nun kendisine yapacağı düğünü tüm dünyanın konuşacağını söylemiş ve beklentimizi oldukça yükseltmişti.

blank

Ancak çiftimize nazar değdi! Aralarında ne yaşandı bilmiyoruz ama Miami’ye Şeyma’nın ablası Kübra Açıl, Melisa ve Duru geldikten sonra bir daha Meedo’nun yüzünü göremez olduk. Sosyal medyada da atarlı giderli paylaşımlar yapmaya başlayan Şeyma’nın Meedo’dan ayrıldığı iddia edilse de çiftimizden konuya ilişkin açıklama gelmedi. Dün gece ise Meedo ve Şeyma’nın aynı partide olduğu ortaya çıktı. Aynı partide farklı kişilerle mi takıldılar, partide barıştılar mı yoksa hiç ayrılmadılar da sosyal medyada ayrılık imajı mı çizdiler bilemiyoruz tabii!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz